اختصاصی: کنفرانس گرین و محصولات جدید

در روز گذشته، شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (Green) مراسمی را با دعوت از خبرگزاری های مرتبط کشور، برپا نمود. این نشست با حضور مدیران و مسئولین این شرکت، به مهم هایی از جمله معرفی محصولات جدید و سیاست های آتی پرداخت. همچنین این مراسم با معرفی برنده ی مسابقه "شعار برتر گرین" همراه بود. با سخت افزار همراه باشید.

در ابتدا، آقای میر نقی، مدیر بازاریابی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز به توجه تیم R&D به نیاز های بازار و انطباق محصولات با بازار و نیازهای مشتری اشاره کرد. آقای میرنقی به تجسم تیم مهندسی گرین به نیازهای طولانی مدت گرین اشاره کرده و گفت: ما به نیازهای بازار در 10 سال آینده پرداخته و به عنوان یک شرکت IT ایرانی، نیازهای کشور را در طولانی مدت در نظر می گیریم. شایان ذکر است که به حضار نظر سنجی هایی داده شد که نظرات حضار و خبرنگاران IT را در زمینه نیازهای بازار در آینده سنجیده و خوستار ارائه پیشنهادات بیشتر بودند. گرین را می توان تنها برند ایرانی دانست که برای استفاده درست از محصولات دیجیتال، کلاس هایی را به صورت رایگان برگزار می کند؛ آقای میر نقی نیز ضمن اشاره به این موضوع، بخش هایی از جمله تلفن های مستقیم شکایات و خدمات سرویس را برجسته سازی نمود.

در ادامه شاهد سخنرانی آقای کریس وانگ، مدیر بخش MSI در ایران بودیم. آقای وانگ به مواردی از جمله تجربه ی 31 ساله این شرکت در زمینه تولید سخت افزار اشاره کرده و همکاری MSI با شرکت پردیس صنعت سیاره سبز را از بهار سال 1395 اعلام کرد. MSI یکی از پر فروش ترین برندهای تولید کننده کارت گرافیک و مادربرد است که تمرکز خود را با همکاری کمپانی گرین، بر روی بازار ایران قرار داده اند. سپس آقای سجاد جواد پور، مدیر مسئول برند MSI به ارائه سخنان خود پرداخت. آقای سجاد پور به مشکلات اقتصادی کاربران ایرانی اشاره کرده و تمایل به مصرف محصولات مرغوب و طول عمر بالا را یکی از اهداف کمپانی گرین دانست. ایشان به شاخص هایی برای انتخاب برند MSI اشاره کرده و از جمله آنها می توان به کیفیت بالا و مدرن بودن سخت افزارها اشاره کرد. تولید کالا برای تمامی نیازهای بازار و حتی گیمینگ، تجربه و حضور و موفق MSI در سطح جهانی نیز از جمله دیگر موارد قابل بیان در این زمینه بود.

کارشناس فروش محصولات MSI در بازار ایران نیز به تاریخچه شرکت MSI در زمینه تولید کالای مرتبط با کامپیوتر اشاره کرده و سود خالص این شرکت را 3.4 میلیارد دلار عنوان کرد. ایشان به تعداد 11 هزار پرسنل این شرکت نیز اذعان داشته و شعار و چشم انداز MSI را چشم انداز هوشمندانه و مسئولیت سازمانی برای معماله برد-برد عنوان کرد. همچنین تکنولوژی های خودروهای خود ران و پوشش دیجیتالی این صنعت نیز از جمله مواردی است که MSI در آنها به فعالیت جدی و حرفه ای می پردازد. این شرکت دارای تکنولوژی های خاص و منحصر به فرد است که تعداد آنها 120 مورد در تولید کارت گرافیک و مادربرد است. تعداد مادربردهای فروخته شده این شرکت در سال 2016 بیش از 16 میلیون واحد بوده واست. کارت گرافیک های این شرکت نیز در همین سال بیش از 6.5 میلیون عدد بوده است.

ادامه این کنفرانس و نشست، مسئولین MSI به معرفی مادربردهای این شرکت، با هدف استفاده در موارد خاص اشاره نمود. در ابتدا استفاده از قطعات "کلاس نظامی" اشاره شد. تیتانیوم چوک، چوک مشکی و خازن هایی با طول عمر بالا، از جمله موارد مورد استفاده در این محصولات هستند. سیستم های حفاظتی شامل تخلیه بارهای الکترواستاتیکی، اتصال کوتاه، دمای بالا و ... هستند. همچنین این مدار از تغذیه صحیح جریان CPU نیز اطمینان حاصل می کند. محافظ های فلزی به منظور تقویت و مقام سازی اسلات ها در برابر مشکلات فیزیکی و جلوگیری از تداخل های مغناطیسی، به همراه DDR4 Boost نیز امکاناتی است که در مادربردهای MSI مورد استفاده قرار گرفته است. در نهایت جوایز دریافت شده مادربردهای این شرکت در سری 100 و 200 اینتل از سوی مدیاهای مختلف مورد اشاره واقع شد که در دو سری فوق، به 500 عدد می رسد. میزان خرابی مادربردهای این شرکت نیز 1.40% بوده است.

در ادامه، مدیر عامل بخش سرور ها و ذخیره سازی شرکت گرین به نام آقای هومن فویی، سخنانی را ایراد نمود. پس از آن، فراخوان "شعار برتر گرین" مطرح شد. گرین اعلام کرده بود در حدود 4 الی 5 هزار شعار برای این برند ارسال شده و تیم داوری در نهایت به انتخاب یک شعار پرداخت. گرین از اعلام شعار انتخاب شده خودداری نمود؛ با این وجود این شرکت به وعده خود برای پرداخت مبلغ 5 میلیون تومان به فرد برنده پرداخت. آقای مهندس یزدی، ریاست هیت مدیره شرکت گرین به روی سن آمده و آقای سعید غلام رضایی به عنوان برنده ی این بخش به آقای مهندس یزدی پیوست. در ادامه به مصاحبه اختصاصی با آقای غلامرضایی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

مصاحبه اختصاصی با آقای سعید غلام رضایی، برنده ی جایزه 5 میلیون تومانی شرکت گرین:

سخت افزار: با عرض سلام و تبریک بابت انتخاب شعار برتر و دریافت جایزه گرین؛ لطفا به ما بگوئید که چطور با فراخوان این شرکت آشنا شده و به فکر ارسال شعار برتر افتاده اید؟

آقای غلام رضایی: با سلام و تشکر از پیگیری شما، بنده از طریق وب سایت "سخت افزار مگ" در ماه های گذشته با این مسابقه آشنا شده و طی پیگیری های شخصی، شعار پیشنهادی خود را برای شرکت گرین ارسال نمودم.

سخت افزار: چطور از نحوه برنده شدن خود در این مسابقه مطلع شدید؟

آقای غلام رضایی: پس از چند ماه که خبری از سوی گرین دریافت نشد، به هنگام مطالعه روزمره وب سایت شما، به دنبال خبری از اعلام برندگان بودم که ناگهان تماسی از سوی شرکت دریافت کرده و خبر خوش برنده شدن شعار پیشنهادی بنده اعلام شد. بنده 20 شعار را برای این منظور انتخاب کرده و بهترین ها را از بین آنها انتخاب کردم.

سخت افزار: آیا شعار انتخاب شده را تا کنون اعلام کرده و یا قصد اعلام آن را خواهید داشت؟

 همانطور که کمپانی گرین هنوز به اعلام شعار برنده نپرداخته است، بنده نیز به این مسئله احترام گذاشته و این شعار را تا اطلاع عمومی و رسمی محفوظ خواهم داشت.  

سخت افزار: به عنوان سخن پایانی، می توانید نظرات و صحبت های خود را برای انتشار در وب سایت بفرمائید.

آقای غلام رضایی: در ابتدا از شما و عوامل وب سایت سخت افزار مگ کمال تشکر را دارم؛ چند سالی است که با این وب سایت آشنا شده و به دلیل ارائه مطالب بی طرف و اخبار سخت افزاری دقیق، هر روزه به مطالعه آن می پردازم. سخت افزار مگ در برابر مدیا های مشابه روندی کامل بی طرفانه را پیش گرفته است و اطمینان داشته باشید که خوانندگان شما، به طور حتم طرفداران پر و پا قرصی هستند که این وب سایت را تنها نخواهند گذاشت.

همچنین از شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (گرین) نیز کمال تشکر را دارم که به طور کاملا سالم و بی طرفانه، اقدام به معرفی شعار برتر نمود. این شرکت را می توان بهترین تولید کننده تجهیزات سخت افزاری و سرور در ایران دانست و بنده از سالهای خیر دور، به خرید محصولاتی همچون پاور و کیس با نام تجاری گرین می پرداختیم. این شرکت با روند رو به رشد خود در زمینه های افزایش رضایت مندی و کیفیت، موفق به جلب نظر کاربران داخلی شده است.

وب سایت سخت افزار نیز از آقای غلام رضایی بابت انتخاب این وب سایت تشکر کرده و آرزوی توفیق روز افزون را برای ایشان داریم.

معرفی یک محصول جدید و متفاوت با نام تجاری Green

به خوبی می دانیم که کمپانی گرین یک تولید کننده خلاق، با رشد رو به جلو است؛ این شرکت در جریان کنفرانس خود از یک محصول جدید با نام GPIO240-H110 پرده برداری کرد؛ این محصول را می توان نوعی کامپیوتر نیمه آماده AIO دانست که در زبان فنی سخت افزار، به آن Part In One یا PIO نیز نامیده می شود. این کامپیوتر دارای یک نمایشگر 23.8 اینچی IPS با دقت FHD بهره برده و با استفاده از یک مادربرد Mini-ITX با چیپست H110 استفاده کرده و میزبان پردازنده های نسل هفتم و ششم اینتل خواهد بود. پردازنده هایی با توان حرارتی 65 وات.

یک منبع تغذیه داخلی با توان 150 وات نیز در آن تعبیه شده است و PIO جدید این شرکت از حافظه های SSD و HDD پشتیبانی به عمل می آورد. به عبارت ساده تر، کامپیوتری را در اختیار دارید که از برخی از سخت افزارها را به همراه داشته و برخی دیگر نیز با توجه به نیازهای کاربران خریداری می شوند. گرین از یک ماژول WLAN با دو فرکانس 2.4 و 5.0 گیگاهرتز در GPIO240-H110 استفاده کرده است که سرعت حداکثر 300 مگابیت در ثانیه را برای ارتباط بدون سیم ارائه می کند. به همراه این محصول، یک ماوس و صفحه کلید نیز عرضه می گردد. امکان نصب تا 32 گیگابایت حافظه رم DDR4 از نوع SO-DIMM، دو اسپیکر 3 وات داخلی، دو خروجی HDMI و VGA و بهره گیری از یک خنک کننده اختصاصی و جدید، از جمله دیگر قابلیت های این محصول به شمار می روند.

(6 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • من به شخصه خیلی این برند رو دوس دارم

  0 پاسخ
 • اون چیه انداختن دوره گردن بنده خدا ؟
  برنده مسابقه رو میگم

  0 پاسخ
 • اقا ما که قطعات گیرین واسه دوستان گرفتیم خیلی راضی هستیم
  واتر کولر 240
  کیس: x3 viper
  پاور650 اورکلاکر

  0 پاسخ
 • گرین:smiley0

  0 پاسخ
 • Msi چی میگه

  0 پاسخ
 • میگن آدم دو بار یک اشتباه رو تکرار نمیکنه! من از اون دسته افرادی هستم که از خرید محصولات گیرین به شدت پشیمونم و قطعا دوباره هرچی هم تبلیغ کنه یک اشتباه رو تکرار نمی کنم...

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.