هواوی تا امروز 6 میلیون از دستگاه های P20 به فروش رسانده است

تنها دو روز پس از آنکه هواوی اعلام کرد تا این لحظه 200 میلیون گوشی هوشمند در سال 2018 به فروش رسانده است، این کمپانی در بیانیه ای دیگر موضوعی جدید بیان کرد و این موضوع مربوط به فروش دستگاه های P20، P20 Pro و P20 Lite (نووا 3e) است. در نمایشگاه CES Asia، کوین هو مدیر بخش گوشی های هوشمند هواوی به طور دقیق و با مقایسه میزان فروش گوشی های سری P20 با نسل قبلی، نحوه عملکرد آنها در بازار را توضیح داد.

کوین هو مدیر بخش گوشی های هوشمند هوآوی در نمایشگاه CES Asia تایید کرد که میزان فروش گوشی های سری P20 نسبت به نسخه قبلی یعنی P10 بالغ بر 81 درصد افزایش داشته است. به طور دقیق سه گوشی اصلی خانواده P20 بیش از 6 میلیون دستگاه فروش در سه ماهه اول را تجربه کرده اند، این در حالیست که گوشی های P10 و P10 Plus و P10 lite حدود 3.3 میلیون دستگاه فروش در همین بازه زمانی داشتند. البته آقای هو جزییاتی از تفکیک فروش هر کدام از دستگاه ها بیان نکرده است ولی میتوان حدس زد که گوشی P20 لایت (که با نام نووا 3e نیز شناخته می شود) به دلیل قیمت پایین تر فروش بیشتری را به خود اختصاص داده باشد. اما علاوه بر این پیش تر گزارش هایی مبنی بر افزایش فروش خیره کننده و  316 درصدی گوشی P20 Pro در اروپای غربی منتشر شده بود که این موضوع را میتوان مربوط به دوربین های 3 گانه و همینطور بدنه رنگین کمانی این گوشی دانست.

آقای هو جزییات بیشتری از گزارش فروش گوشی های شرکت هوآوی منتشر نکرد ولی در ادامه صحبت های خود اشاره هایی به معرفی گوشی های سری Mate 20 داشت با بیان شعار "بیشتر ببینید" درباره این گوشی ها به نحوی شایعاتی که حاکی از افزوده شدن دوربین های سه گانه به آنها بود را تایید کرد. به نظر می رسد بجز دوربین های سه گانه این گوشی باید منتظر ابعاد بسیار بزرگ و 6.9 اینچی نمایشگر آن نیز باشیم. تاکنون زمان دقیقی برای معرفی گوشی های سری Mate 20 اعلام نشده است اما اگر زمانبندی معرفی نسل های قبلی این گوشی را در نظر بگیریم باید در ماه اکتبر منتظر رونمایی آنها باشیم.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.