چهارمین المپیاد تکنسین‎های ایران به مرحله پایانی رسید

و در نهایت چهارمین المپیاد تکنسین های کشور، به مرحله نهایی رسید. سامسونگ الکترونیک، متولی برپایی برترین تکنسین های کشور، چهارمین دوره این مسابقات را با همکاری سازمان فنی و حرفه ای، در سراسر کشور راه اندازی کرده اند. پس از رقابت در تاریخ 3 اسفند ماه، 10 تکنسین از هر رشته انتخاب شده و به مرحله نهایی راه یافته اند.

این مسابقات در رشته های زیر برگزار شده است:

  • سیستم های صوتی و تصویری
  • موبایل و تبلت
  • لوازم خانگی
  • تهویه مطبوع

نتایج مرحله مقدماتی چهارمین المپیاد تکنسین‎های ایران در روزهای اخیر منتشر شده و نفرات برگزیده، برای رقابت نهایی در مرکز کرج گردهم آمده اند. جوایز این مسابقات برای نفرات نخست هر رشته 30 میلیون تومان، نفرات دوم 20 میلیون تومان و نفرات سوم نیز 10 میلیون تومان است. شرکت برای تمامی افراد ماهر فارغ از سن، جنسیت و گرایش آزاد بوده و تقریبا در بازه زمانی یک ساله، برگزار می گردد. 1959 نفر در این دوره از المپیاد شرکت کرده اند که از این تعداد 91 نفر خانم و 1868 نفر آقا بوده اند.

چهارمین المپیاد تکنسین‎های ایران

در روزهای آتی شاهد پایان مراحل نهایی بوده و برگزیدگان به طور رسمی معرفی خواهند شد. سپس جوایز نفرات برتر طی مراسمی به آنها اهدا خواهد شد. سامسونگ برترین کمپانی کشور در زمینه برپایی فعالیت های اجتماعی و غیر تجاری است که با صرف هزینه های بسیار، این مسابقات را برگزار می کند.

(23 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.