اپل مک‌بوک‌هایی که دارای مشکلات کیبورد هستند را در 24 ساعت تعمیر می‌کند

همانطور که می‌دانید رضایت کاربران اصلی‌ترین و مهم‌ترین مسئله‌ای است که کمپانی اپل به آن اهمیت می‌دهد به‌گونه‌ای که همیشه سعی داشته است با عرضه محصولات باکیفیت مشتریان خود را راضی نگه‌‌دارد. از این‌رو با این سیاست توانسته است در طول تمامی این سال‌ها تعداد کاربران و مشتریان خود را به‌طور چشم‌گیری افزایش دهد. ترفند جدید کمپانی اپل برای اینکه بتواند مشتریانش را نسبت به خودش و محصولاتی که تولید می‌کند راضی نگه‌دارد این است که یک تغییر اساسی در نحوه تعمیر کیبوردهای مک‌بوک و مک‌بوک پرو ایجاد کرده است.  به‌گونه‌ای که اگر کیبوردهای مک‌بوک‌ها و مک‌بوک پروها دچار مشکل داشت کاربران می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های اپل و قراردادن دیوایس خود در اختیار تعمیرکاران، آن را تا 24 ساعت بعد به‌صورت تعمیرشده و کاملا سالم تحویل بگیرند.

قبل از اینکه کمپانی اپل در نحوه تعمیر کیبوردهای مک‌بوک و مک‌بوک پرو تغییراتی اساسی ایجاد کند تمامی کاربران همیشه نگران این مسئله بودند که تعمیر کیبوردهای مک‌بوک و مک‌بوک پرو آن‌ها چقدر طول می‌کشد؟ اما اکنون با چنین ترفندی دیگر هیچ یک از کاربران از این نظر نگران نخواهند بود و درصورتی که مشکلی برای کیبورد دیوایس مک‌بوک و یا مک‌بوک پرو آن‌ها به‌وجود آید به‌راحتی می‌توانند به یکی از فروشگاه‌های اپل مراجعه کرده و دیوایس خود را تا 24 ساعت بعد تحویل بگیرند.

درواقع وب سایت MacRumors این خبر را پوشش داده است، به‌گونه‌ای که یادداشتی که به کارمندان فروشگاه‌های اپل ارسال شده است را منتشر کرده است. براساس این یادداشت از این پیس دیگر نیازی نیست تا درصورت خراب‌بودن کیبورد یک مک‌بوک و یا مک‌بوک پرو آن را از فروشگاه اپل به مرکز تعمیر بیرونی ارسال کنند چراکه در همان فروشگاه، کیبورد این دیوایس را تعمیر می‌کنند. کمپانی اپل این یادداشت را با عنوان "چگونه از مشتریان مک با تعمیرات مرتبط با کیبورد در داخل فروشگاه حمایت کنیم؟" برای فروشگاه‌های اپل ارسال کرده است و در آناز تکنسین‌های متخصص فروشگاه درخواست کرده تعمیرات مربوط به کیبوردهای مک‌بوک  و مک‌بوک پرو را تنها در 24 ساعت انجام دهند و روند تعمیر آن‌ها را به روز بعد موکول نکنند. 

 

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.