حق اختراع ثبت شده مرتبط با PS5؛ طراحی پلی‌استیشن 5 لو رفت؟

این حق اختراع همین ماه در برزیل توسط سونی ثبت شده و مدیر فنی آن Yusuhiro Ootori طراحی آن را بر عهده داشته. این طراحی شامل تمام نکات و مشخصه‌های یک کنسول بازی می‌باشد. نظر شما چیست درباره این تصاویر چیست، کنسول نهایی، یک کیت توسعه یا طرحی که هیچوقت روشنایی روز را به خود نخواهد دید؟

این حق اختراع مربوط به یک دستگاه ناشناخته است که سونی هفته گذشته آن را به ثبت رسانده. خبر از سوی وب‌ سایت LetsGoDigital منتشر شده که اشاره می‌کند سونی این دستگاه را در کلاس حق اختراع 14.02 قرار داده، کلاسی که شامل پردازش داده و لوازم جانبی است. سونی همچنین پلی استیشن 4 را نیز در همین کلاس 14.02 اضافه کرده بود که به حدس و گمان‌های ما در ارتباط با مشاهده طرح اولیه پلی استیشن 5 می‌افزاید.

حق اختراع ثبت شده مرتبط با PS5؛ طراحی پلی‌استیشن 5 لو رفت؟

LetsGoDigital ادعا می‌کند که سونی به ندرت حق اختراعی (مربوط به طراحی) را ثبت می‌کند که قرار نیست عرضه شود، اگر چه ما نمی‌توانیم چنین موضوعی را تایید کنیم. در حالیکه حضور دیسک درایو و پورت‌های متعدد و متنوع همگی به یک کنسول بازی ربط داده می‌شوند، اما این طرح کمی اغراق آمیز به نظر می‌رسد، بخصوص در مقایسه با نمونه‌های مختلف پلی استیش 3 و پلی استیشن 4.

تعداد زیاد پره‌ها و قسمت‌های مشبک بیشتر به یک رایانه گیمینگ شبیه است تا چیزی که قرار است در اتاق نشیمن قرار گیرد. با این وجود احتمال دارد که شاهد یک کیت توسعه باشیم (دستگاهی که در اختیار توسعه دهندگان قرار می‌گیرد)، که معمولا بزرگ‌تر و متفاوت‌تر از مدل اصلی هستند. اگر اینطور نباشد و در واقع شاهد یک نمونه اولیه از پلی استیشن 5 هستیم بنابراین احتمالا بسیار متفاوت‌تر از چیزیست که اکثر کاربران تصور می‌کرده‌اند.

حق اختراع ثبت شده مرتبط با PS5؛ طراحی پلی‌استیشن 5 لو رفت؟

حق اختراع ثبت شده مرتبط با PS5؛ طراحی پلی‌استیشن 5 لو رفت؟

(5 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.