پلی استیشن 5 به اسم رمز Prospero با دوربین داخلی در حال توسعه است

مدتی است که شایعات مختلفی درباره کنسول نسل نهمی سونی یعنی پلی استیشن 5 در فضای مجازی انتشار پیدا می‌کند. گزارش‌هایی که برخی ممکن است صحت داشته و برخی دیگر نیز شایعه‌ای بیش نیستند. اما به تازگی اطلاعات جدید درباره این کنسول نسل نهمی افشا شده که خبر از یک دستگاه منحصربفرد می‌دهد.

شرکت سونی درصدد است تا یک کنسول قدرتمند و خاص  را برای نسل نهم معرفی کند. در سوی دیگر رقیب دیرینه این شرکت یعنی مایکروسافت هم سخت برروی کنسول نسل جدید خود فعالیت دارد. در این بین به تازگی وب سایت Gizmodo اطلاعات تازه درباره پلی استیشن 5 از سوی توسعه دهندگان داخلی فاش کرده که هیجان انگیز است.

نخست آن که PS5 به اسم رمز Prospero در دست ساخت قرار دارد و دیگر اطلاعات به دوربین داخلی این کنسول مربوط می‌شود. گفته شده پلی استیشن 5 برای استریم از یک دوربین داخلی بهره می‌برد. این یعنی در هنگام استریم می‌توان از این دوربین به جای وبکم بهره گرفت. همچنین این وب سایت افزود که ایکس باکس اسکارلت هم از همین قابلیت پلی استیشن 5 برخوردار است.

گفته شده دوربین موجود در PS5 پیشرفته‌تر بوده و نسبت به ایکس باکس اسکارلت کیفیت بالاتری را پشتیبانی می‌کند. گیزمودو همچنین از سوی برخی توسعه دهندگان تصویر کیت توسعه پلی استیشن 5 را دریافت کرده که برخی اطلاعات فاش شده قبل را تایید می‌کند. 

به گفته Gizmodo تصاویر انتشاریافته کنسول جدید، طراحی V شکل داشته که برای سیستم خنک کننده تعبیه شده در وسط دستگاه است. گویی پتنت‌های اخیرا ثبت شده سونی تصاویر رسمی پلی استیشن 5 بودند. صرف نظر از این که وب سایت موردنظر شایعه پراکنی چندانی ندارد، باید منتظر ماند تا سونی رسما نسل بعدی کنسول بازی خود را معرفی کرده و به شایعات پایان دهد.

براساس گزارش‌ها، پلی استیشن 5 حداقل تا اواسط 2020 معرفی نخواهد شد و پیش بینی می‌شود در فصل تعطیلات 2020 همچون ایکس باکس اسکارلت راهی بازار شود.

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.