تصویر لو رفته از کیت توسعه پلی‌استیشن 5 احتمال وجود دوربین را تایید می‌کند

یک تصویر واقعی که گفته می‌شود متعلق به کیت توسعه پلی استیشن 5 است، به عنوان بخشی از یک ویدیوی یوتیوب به فضای آنلاین راه پیدا کرده است. این کیت توسعه در تصویر بسیار مشابه با رندرهایی از یک طرح اولیه است که قبلا لیک شده بودند، طراحی V مانند و خروجی‌های تهویه کناری.

این ممکن است تصویری باشد که بسیاری از گیمرها در انتظار دیدن آن هستند، یک تصویر واقعی از کیت توسعه پلی استیشن 5. در واقع در ماه مارس بود که تصاویر (رندر شده) این کیت توسعه منتشر شده بودند و حالا به وضوح مشخص است که طرح اولیه قبلی به واقعیت پیوسته. طراحی V شکل به سرعت قابل تشخیص است، درست به مانند آرایه‌ای کلید‌ها در پنل جلو و خروجی‌های تهویه بزرگ در کناره‌های دستگاه.

با توجه به ویدیو منتشر شده از ZONEofTECH، تصویر منتشر شده از کیت توسعه پلی استیشن 5 برای موسس این شرکت ارسال شده. البته که مشخصا این محصول نهایی نیست که سونی عرضه خواهد کرد، محصولی که هنوز زمان زیادی تا عرضه آن باقی مانده است. همانطور که قبلا اشاره شده کیت توسعه بسیار متفاوت از محصول نهایی خواهد بود که به خانه‌های ما راه پیدا می‌کند. با این حال ممکن است طراحی V شکل همچنان در نسخه نهایی نیز استفاده شود.

کیت توسعه پلی استیشن 5 منتشر شده با لیبل Prototype 1 Not For Sale ذکر شده که یعنی نمونه اولیه 1 غیر قابل فروش؛ نکته جالب در این میان یک قطعه درست در بالای پورت‌های USB متعدد است که به نظر یک دوربین تعبیه شدن درون کنسول باشد. پلی استیشن 3 از PlayStation Eye بهره می‌برد و پلی استیشن 4 نیز PlayStation Camera را داشت، بنابراین چندان غیر منطقی نیست که سونی یک دوربین را به همراه کنسول نسل بعدی پلی استیشن 5 عرضه کند، بخصوص برای بهبود گیم پلی VR یا واقعیت مجازی.

تصویر لو رفته از کیت توسعه پلی‌استیشن 5 احتمال وجود دوربین را تایید می‌کند

(14 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • "همانطور که قبلا اشاره شده کیت توسعه بسیار متفاوت از محصول نهایی خواهد بود که به خانه‌های ما راه پیدا می‌کند."

  بعله.. قطعا به خونه‌ی همه‌ی ما راه پیدا می‌کنه از جمله خودم..

  فقط مشکل اینجاست که خود کنسول نمیاد.. خبر ورودش به بازار ایران به گوشمون می‌رسه اونم از طریق همین سایت :emoji1:emoji1

  0 پاسخ
 • سعید

  note for sale?

  0 پاسخ
 • محمد

  طراحیش بخاطر پیشرفت در سخت افزار دگرگون شده و به نظر طراحی نوین رو میخواد به نمایش بذاره، خیلی عالی باید هم قدرت و هم طراحی.

  0 پاسخ
 • احمد

  مدل اولیه ی playstation 4 رو یادتونه. اینم ماجراش همونه.
  این عکس رو ببینید https://i.redd.it/1bbk3htcxe211.jpg

  0 پاسخ
 • علیرضا

  سنگ دستشویی رو اوردن زدن جا کنسول :l=))

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.