پلی‌استیشن 10 می‌تواند در سال 2050 به خانه‌های شما بیاید

شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی مشخصا زمانی را مشغول به ثبت رساندن برخی از امور مهم خود در دفتر ثبت حق اختراع ژاپن بوده است. نام‌های تجاری که به عرضه پلی استیشن‌های آینده فراتر از مدل بعدی پلی استیشن 5 ارتباط دارند. این شرکت برای اطمینان تا عدد 10 را ثبت کرده که اگر برنامه‌های عرضه قبلی برای پلی استیشن را دنبال کنیم می‌توان آن را در سال 2050 مشاهده کرد.

کمپانی‌ها معمولا نام‌های تجاری متعددی را که به محصولات آنها مرتبط است ثبت می‌کنند، حتی اگر هیچ وقت از آنها استفاده نشود. در واقع این برای جلوگیری از هر گونه مشکل قانونی در این زمینه است (کاری که معمولا برخی از افراد با نام‌های تجاری انجام می‌دهند). سونی نیز حالا به آینده‌های دور رفته تا فرنچایز پلی استیشن خود را تا نام تجاری پلی استیشن 10 ادامه دهد.

این نام‌ها در دفتر حق اختراع ژاپن به ثبت رسیده‌اند که شامل PS Six و PS Seven و PS Eight و PS Nine و PS Ten می‌باشد. مخفف PS معمولا بیشتر در برنامه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد تا نام کامل PlayStation. البته که هیچ دستگاه‌ فیزیکی در ارتباط با این نام‌ها وجود ندارد. صنعت گیمینگ و سخت افزارهای مرتبط با آن در زمان عرضه پلی استیشن 10 قرار است کاملا متفاوت از چیزی باشند که ما در حال حاضر سراغ داریم.

مشخصا که سونی برنامه‌های زیادی برای آینده دارد. با توجه به این که هر کنسول پلی استیشن تقریبا هر شش یا هفت سال یکبار عرضه می‌شود، تقریبا تا دو دهه دیگر هیچ خبری از کیت توسعه یا تصاویر لیک شده و مشخصات پلی استیشن 10 وجود نخواهد داشت. اما می‌توانیم این موضوع را برای پلی استیشن 6 دنبال کنیم که تا چند سال دیگر عرضه خواهد شد.

(6 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • amir

    دیگه داره خیلی مسخره بازی در میاره بره برای نسل 9 بعد ps5 یه خاکی تو سرش بریزه خودمم طرفدارps هستم ولی دیگه خیلی شعر گفته???

    0 پاسخ
  • فکر میکنم تا اون زمان همه چیز بازیهای رایانه ای و اینترنت و رایانه و کنسول و... میشن فضای ابری و نمایشگرهای هولوگرافیک. ( نمایش در هوا )

    1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.