SilverStone کولر کوچک اما قدرتمند Argon AR 11 را معرفی کرد

کمپانی سلوراستون (SilverStone) جدید ترین کولر خود با نام Argon AR 11 را معرفی کرد. این محصول یک خنک کننده پردازنده، در دسته بندی مدل های میان رده یا Low-profile است که از سری مدل های Argon بوده و با ابعاد کوچک خود می تواند در تمامی سیستم های mini-ITX مورد استفاده قرار گیرد. این محصول با تمام پردازنده های سوکت LGA115x از برند اینتل سازگار بوده و دارای ابعاد  97 میلیمتر × 94 میلیمتر × 47 میلی متر است که حتی چندان بزرگ تر از ابعاد سوکت های مورد نظر نیست.

هیت سینک آلومینیومی آن متراکم بوده اما با ارتفاع پایین، سعی در پخش آن بر روی PCB بوده است. این کمربند آلومینیومی با 4 لوله ناقل حرارت 6 میلی متری در آن به خدمت گرفته شده است که تمامی آنها با سطح CPU در ارتباط هستند. انتهای پایه ها به صورت S شکل طراحی شده و درون پره ها تنیده می شوند. یک فن 92 میلی متری با ضخامت 15 میلی متر تهویه اصلی را بر عهده دارد.

 این فن دارای ورودی 4 پین PWM بوده و دور موتور آن از 1200 الی 3000 دور در دقیقه تنظیم می گردد. این فن با توان جا به جایی 55.76 CFM، دارای بیشینه نویز صوتی 44.5 دسی بل است. کولر Argon AR 11 برای پردازنده هایی با توان حرارتی 95 وات نیز مناسب است و این بدان معنی است که حتی برای پردازنده های جدید و 6 هسته ای Coffee Lake نیز مناسب است. SilverStone تا کنون اشاره ای به قیمت گذاری این مدل نکرده است، با این وجود می توان انتظار یک قیمت پایین و مناسب را از آن داشت.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.