NZXT با کولرهای Kraken M22 و X72 راهی دنیای رقابت شد

کمپانی خوش نام NZXT به تازگی دو خنک کننده مایع جدید را برای شارژ خانواده Kraken به لیست محصولات خود افزوده است؛ خنک کننده های NZXT X72 و Kraken M22 هم اینک در سبد کالای این شرکت قرار گرفته است. هر دو خنک کننده از نوع AIO و اسمبل شده هستند که بدین ترتیب کاربران دیگر نیازی به سرهم کردن و تزریق مایعات نخواهند داشت. NZXT X72 یک خنک کننده مایع 360 میلی متری است که 33% بیشتر توان بیشتری را به نسبت یک کولر 240 میلی متری ارائه مید هد.

این شرکت از دیودهای LED RGB با قابلیت کنترل از طریق رابط CAM را فراهم ساخته و علاوه بر سازگاری با Sync های امروزی در مادربردها، دارای طرح های پیشفرض است. این محصول به 3 بخش Aer P 120mm متصل به یکدیگر مجهز شده است. سری کراکن با استاندارهای کامل X به تولید رسیده اند. بر خلاف کولرهای سری Kraken X جدید، M22 جدید شامل کنترل پنل داخلی یا کنترل دمای مایع نیست؛ با این وجود با استفاده از کنترلهایی مانند کنترل پنل NZXT GRID+ V3، می توان آنها را هدایت نمود.

Kraken M22 خنک کننده ای 120 میلی متری است. برنامه CAM در این مدل نیز پارامترهای مهم نظیر داده های دما، سرعت پمپ و ... را به شما نمایش خواهد داد. خنک کننده های NZXT X72 و Kraken M22 با قیمت های به ترتیب 200 و 100 یورو راهی بازارهای جهانی شده اند.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.