اتحاد کولرمستر و ایسوس برای تحقق رویای TUF GAMING!

کولر مستر به تازگی ائتلاف خود با ایسوس را برای تولید سخت افزارهای TUF GAMING آغاز کرده است؛ این آغاز با محصولاتی همراه است که از جمله آنها می توان به خنک کننده های قدرتمند MasterAir MA620P و MA621P اشاره کرد. ایسوس، یکی از بزرگترین سازندگان سخت افزار و مادربرد در جهان، با معرفی سری TUF دست به اجرای یک ائتلاف زده است که تا پیش از این نیز برندهای دیگر نظیر TEAMGROUP با رم های T-FORCE VULCAN TUF Gaming بدان پیوسته بودند.

خنک کننده های بادی کولر مستر با ظاهری هماهنگ و تم نظامی TUF GAMING، از دو هیت سینک با فناوری CDC 2.0 بهره برده و دارای دو عدد فن MasterFan MF120R RGB هستند. بد نیست بدانید که امکان نصب یک فن دیگر نیز در این کولر غول پیکر و قدرتمند وجود دارد! MasterAir MA620P برای پلتفرم های AMD در سوکت AM4 بهینه گشته و با مدل های Ryzen 1000/2000 سازگار دارد.

با این وجود مدل MA621P برای سوکت TR4 و پردازنده های AMD Threadripper بهینه شده است. به هر حال مونتاژ و سامانه تهویه در تمامی سوکت ها یکسان بوده و آنها امکان غلبه بر توان حرارتی تا 200 وات (TDP) را دارا هستند. فن های RGB به خدمت گرفته شده در این کولرها، زیبایی خاصی را در کنار ظاهر ارتشی آن ایجاد خواهند کرد. MasterAir های جدید با قیمت 80 یورو راهی بازارهای جهانی خواهند شد.

(7 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.