خنک کننده DASHFLOW 360 از ID-Cooling برای شکست حرارت

شرکت آی دی کولینگ (ID-Cooling) با توجه به تجربه 10 ساله خود در صنعت تهویه سیستم های کامپیوتری، خنک کننده مایع جدیدی را رونمایی کرده است که دارای چند برجستگی ویژه برای PCهای سطح بالا و حرفه ای خواهد بود. این محصول با نام DASHFLOW 360 به واقع یک خنک کننده مایع به همراه رادیاتور 360 میلی متری است که به صورت AIO تولید و طراحی شده است. خنک کننده ی DASHFLOW 360 با تمامی سوکت های HEDT و خانگی ساده از برندهای Intel و AMD سازگار است.

این محصول دارای دیودهای LED RGB بوده و توط یک هدر به مادربردها متصل می شوند. اما ویژگی دیگر آنها در این بخش، استفاده از امکان Sync مادربردها است و در صورتی که مادربرد شما فاقد این فناوری باشد، یک ریموت کنترل می تواند رنگ آمیزی و ضربان LED RGB ها را به دلخواه شما تغییر دهد.

ID-Cooling از یک پمپ بسیار قدرتمند با توان گردش حداکثر 450 لیتر در ساعت، در خنک کننده DASHFLOW 360 بهره گرفته است. اتصال فیتینگ از نوع G ¼ بوده و فن های RGB DF-12025-RGB-TRIO تهویه رادیاتور را عهده دار هستند. فن های مورد استفاده دارای دور موتور حداقل 900 دور و حداکثر 2000 دور در دقیقه هستند. 3 عدد فن 120 میلی متری در رادیاتور استفاده شده است تا توان حرارتی DASHFLOW 360 به 400 وات برسد! این رقم برای CPUهای Core X و TR4 هم مناسب است. خنک کننده ی DASHFLOW 360 با قیمت 160 دلار به فروش می رسد.

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.