کورسیر کولر Hydro H100i Pro با قابلیت خاموش سازی فن ها معرفی کرد

شرکت کورسیر (Corsair) به تازگی یک نسخه جدید از خنک کننده مایع H100i را رونمایی کرده است. خنک کننده Corsair Hydro H100i Pro از مدل های AIO بوده و از تمامی سوکت های موجود Intel و AMD پشتیبانی به عمل می آورد. نسخه ی Corsair Hydro H100i Pro w/ Zero RPM دارای یک ویژگی منحصر به فرد، یعنی خاموش سازی فن های رادیاتور در زمان حرارت پایین است که بدین ترتیب نویز صوتی کاهش یافته و عمر فن ها افزایش پیدا می کند.

خنک کننده Corsair Hydro H100i Pro دارای یک رادیاتور 240 میلی متری است که توسط 2 عدد فن 120 میلی متری Corsair ML تهویه می گردد. فن های مورد بحث، دارای دور موتور 400 الی 2400 دور در دقیقه هستند. این محصول به دیودهای LED RGB مجهز شده است و این ویژگی به همراه کنترل پروفایل فن ها، توسط برنامه CORSAIR Icue قابل مدیریت هستند. خنک کننده Corsair Hydro H100i Pro دارای قابلیت نصب آسان بوده و کورسیر آن را با برچسب قیمت 129 دلار راهی بازار خواهد کرد.

متریال اصلی بخش های اتصالی از مس بوده و رادیاتور به صورت کامل از آلومینیوم تولید شده است. 5 سال وارانتی، نشان طول عمر بالای این محصول است. حداکثر نویز صوتی در این خنک کننده مایع به 37 دسیبل رسیده و توان گردش هوای فن ها نیز تا      75 CFM خواهد رسید. بر روی بخش متصل به IHS یک درگاه USB نوع میکرو قرار گرفته است.

(4 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.