خنک کننده پیشرفته Corsair Hydro H100i Pro راهی بازار شد

کمپانی کورسیر، خنک کننده مطرح خود با نام Corsair Hydro H100i Pro را راهی بازار کرد. این محصول یک خنک کننده مایع، با رادیاتور 240 میلی متری است که در بخش اتصال خود به سطح پردازنده، دارای دیودهای LED RGB است. کورسیر برای خنک سازی از 2 عدد فن ML120 PWM استفاده کرده است. این خنک کننده با نرم افزار CORSAIR iCUE سازگار است که دیودهای LED و حتی سرعت فن ها توسط آن قابل مدیریت هستند.

فن های به کار رفته، امکان چرخش در سرعت های حداقل 400 و حداکثر 2400 دور در دقیقه را داراست. اما یکی از ویژگی های فن ها، امکان خاموشی آنها در دمای پایین است. خنک کننده Corsair Hydro H100i Pro به گونه ای طراحی شده است که می توان در یک پروفایل، روشنایی LEDها را بر اساس دمای CPU تعیین کرد تا بدین ترتیب کاربران با تماشای آن، متوجه دمای پردازنده شوند. فن ها از ویژگی 2 بلبرینگ بهره می برند که با فاصله از یکدیگر تعبیه شده اند.

این خنک کننده مایع دارای وارانتی 5 ساله بوده و با قیمت 120 دلار به فروش می رسد. از این خانواده 2 خنک کننده دیگر با عناوین H115i PRO و H150i PRO نیز تولید شده است که دارای رادیاتورهای 280 و 360 میلی متری است. در نهایت می توان به رابط میکرو USB نصب شده بر روی مکان اتصال اشاره کرد.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.