ID-Cooling یک خنک کننده جذاب و قدرتمند را معرفی کرد: ZOOMFLOW 240

شرکت نام آشنای ID-Cooling با سابقه بیش از 10 سال در صنعت تولید سخت افزار، یک خنک کننده مایع و نیمه حرفه ای اما جذاب را با عنوان ZOOMFLOW 240 معرفی نمود. این خنک کننده از گونه های AIO به حساب آمده و نصب و راه اندازی کار چندان دشواری نخواهد بود. این محصول در بخش فن های تعبیه شده بر روی پمپ و اتصال پردازنده، دارای دیودهای LED RGB است. یک اتصال برق 3 پین با آداپتور Molex، جهت تامین نیروی سالم این خنک کننده در نظر گرفته شده است.

کولر مایع ZOOMFLOW 240 دارای یک پمپ جدید است که گشتاورد جریان آن تا 106L/H و محدوده فشار بالابر آن نیز 1.3mm H20 است. طول لوله مورد استفاده 400 میلی متر است. 2 عدد فن ZF-12025-RGB در ابعاد 12 سانتی متر، با 14 دیود LED، در این کولر مورد استفاده قرار گرفته است. این فن ها دارای دور موتور 900~2000 PWM است. حداکثر توان گردش هوا در این فن ها، 55.2CFM است.

در محل های فشار و نصب فن، از تکه های لاستیکی استفاده شده است تا لرز و نویز صوتی را کاهش دهد. کولر مایع ZOOMFLOW 240 در بخش پمپ و فن ها، از کابل های مجزا جهت LED RGB ها بهره برده و با نرم افزارهای مادربردهای سازگار با LED Sync، سازگار است. این خنک کننده با تمامی سوکت های موجود از AMD و Intel سازگار بوده و با قیمت 110 دلار راهی بازار می گردد.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.