نگاهی اجمالی به پایه نگه دارنده مغناطیسی مخصوص ماشین Vena

این روزها بیشتر افراد حداقل یک موبایل را دارند و از آن برای کاربردهای مختلف استفاده می کنند برای همین ابزارهای مرتبط به موبایل که باعث استفاده راحت تر از این وسیله در شرایط مختلف شود به یک امری تقریبا ضروری تبدیل شده است. با توجه به این موضوع شرکت های مختلفی محصولات جانبی مرتبط به موبایل را به بازار ارائه کرده اند. یکی از این شرکت ها Vena است که مدتی پیش یکی از کاورهای آن را برای گوشی Pixel 2 Xl مورد بررسی قرار دادیم.

در این بررسی کوتاه می خواهیم نگاهی به پایه نگه دارنده مغناطیسی این شرکت بیاندازیم. این پایه ساختار بسیار ساده ای دارد و برای این مورد ساخته شده است که بتوانیم صفحه نمایش گوشی خود را در زمانی که نیاز داریم از آن در هنگام استفاده از GPS برای پیدا کردن مقصد خود استفاده کنیم ببینیم، یا اینکه گوشی برای مواردی که نیاز ضروری داریم در دسترس باشد. این محصول از جنس پلاستیک ساخته شده است. در بخشی که به گوشی متصل می شود یک پد نازک دیده می شود که روی آن لوگوی Vena دیده می شود.

در این بخش شش مگنت قدرتمند از نوع N45 است که قادر است تلفن شما را به خوبی نگه دارد. این مگنت ها طوری طراحی شدند که با وجود قدرت مغناطیسی بالا تاثیری روی کارایی مدرهای داخلی گوشی نمی گذارند. همچنین دو صفحه فلزی هم در داخل بسته بندی این محصول قرار داده شده است که بین گوشی و بخش مغناطیسی نگه دارنده قرار می گیرد. برای راحتی کاربر از ساختار کاربردی برای تغییر زاویه پایه استفاده شده است. این پایه دارای دو بخش برای تغییر زاویه است. یکی در بخش صفحه نگه دارنده مغناطیسی و دیگری در بخش پایه. برای تغییر زاویه کافی است که کمی پیچ مربوط به نگه دارنده را شل کنید در این حالت، بخش مورد نظر مانند مفصل کاسه ای (مفصل شانه) در جای خود حرکت می کند.

در این حالت وقتی زاویه مورد نظر خودتان را مشخص کنید کافی پیچ دور بخش گوی ای را سفت کنید. در بخش پایه کمی ساختار فرق می کند و ساختار به صورت لولایی است و با شل کردن پیچ مورد نظر زاویه پایه تغییر می کند. البته Vena برای راحتی بیشتر در این بخش چرخ کننده کوچکی در نظر گرفته است که باعث می شود تغییر زاویه دقیق تر انجام شود و همچنین مقاومت پایه برای نگهداری گوشی بیشتر باشد و براساس وزن گوشی تغییر زاویه ندهد.

برای ثابت نگهداشتن کل پایه هم از یک بخش مکشی استفاده شده است که روی شیشه یا داشبورد وصل می شود و با استفاده از اهرم ساده ای که دارد در جای خود ثابت می شود.

در کل پایه مغناطیسی شرکت Vena با وجود قیمت 17 دلاری خود کارایی بسیار خوبی دارد و به خوبی گوشی ها را نگه می دارد و در تستی که ما کردیم گوشی Pixel 2 Xl به خوبی روی این پایه نگه دارنده نصب شد و در دست اندازها مشکلی مانند جدا شدن یا افتادن گوشی نداشتیم.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.