گربه وحشی خنک کننده های Helor 240/360 را معرفی کرد

گربه وحشی، Cougar، دو خنک کننده مایع جدید با عناوین Cougar Helor 240 و Helor 360 را معرفی کرد. هر 2 خنک کننده به صورت AIO طراحی شده و همانطور که از اسامی آنها نیز پیداست، به رادیاتورهای 240 و 360 میلی متری مجهز هستند. بر روی محل قرار گیری IHS، از یک صفحه شفاف استفاده شده است تا گردش مایع و چرخش پره های گرداننده آب قابل مشاهده باشد. البته در این بخش نیز از دیودهای LED RGB استفاده شده است.

رادیاتور توسط فن های Vortex Omega خنک خواهند شد. طول پره های Vortex Omega، تا 16 درصد به نسبت مدل های پیشین افزایش یافته و دور موتور متغییر آنها 600~1800 RPM است. 100 افکت نورانی را برای انتخاب جلوه مورد علاقه خود در خنک کننده های Cougar Helor 240 و Helor 360 در اختیار خواهید داشت. هر دو خنک کننده دارای هدر ورودی 5 ولت هستند.

در بخش مشخصات فنی، کوگار به نویز صوتی 37.1 دسی بل، و گردش هوای حداکثر 78.4CFM اشاره کرده است که به واقع رقم بالایی به حساب می آید. در نهایت کوگار بنچمارکی را از این 2 خنک کننده منتشر کرده و عملکرد آنها را خنک کننده استوک AMD مقایسه کرده است. جالب است که در این بنچمارک، تفاوت دمای مدل 240 میلی متری با 360 میلی متری تنها 2 درجه سانتی گراد است. به هر حال تا کنون هیچ یک از محصولات Cougar ما را نا امید نکرده است!

(7 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.