رونمایی از خنک کننده سبک اما کارآمد از SilverStone با نام Krypton KR02

شرکت SilverStone به تازگی یک کولر بادی پردازنده میانی را برای کاربرانی طراحی و معرفی کرده است که به دنبال کولری خوش ساخت و میان قیمت هستند. این خنک کننده با نام Krypton KR02 تنها از سوکت های موجود اینتل، یعنی LGA2066 و LGA115x ها پشتیبانی خواهد کرد.

حداکثر توان حرارتی قابل دفع توسط Krypton KR02، برابر با 130 وات بوده و اگر خواهان نصب آن بر روی سوکت های AMD AM4 باشید، نیازمند خرید یک براکت جداگانه خواهید بود. تعداد 3 لوله ناقل حرارت (Heat Pipe) با ضخامت 6 میلی متر درون آن تنیده شد است. در زیر هیت سینک، Krypton KR02 دارای یک بخش فلزی مشبک و دندانه دار است که به خنک سازی بیشتر CPU کمک خواهد کرد.

خنک کننده Krypton KR02

پایه آن ترکیبی از فلزات مس و آلومینیوم را به همراه داشته و یک عدد فن 92 میلی متری بر روی آن نصب شده است. این فن دارای دور موتور 800 الی 2800 دور در دقیقه است. فشار هوای قابل جا به جایی توسط آن 15.12CFM~56.1CFM اعلام شده است. همچنین اگر نگران نویز صوتی هستید، باید بدانید که این فن تنها 34.8 دسی بل را در حداکثر دور موتور خود خارج خواهد ساخت. طول عمر فن نیز چیزی در حدود 40 هزار ساعت برآورد شده است. در نهایت باید بگوییم که Krypton KR02 به همراه فن خود، 380 گرم وزن داشته و SilverStone تا کنون اشاره ای به قیمت گذاری آن نکرده است؛ با این وجود مطمئن هستیم که با یک کولر میان قیمت روبرو خواهیم بود.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.