خنک کننده Aorus ATC800 محصول جدیدی از گیگابایت با عملکرد بالا

و اینک "گیگابایت" با یک خنک کننده بادی دیگر، موسوم به Aorus ATC800 راهی بازارهای جهانی می شود. این شرکت که در 2 سال گذشته مرزهای تولیدات خود را به محصولات بیشتری گسترش داده است، اینک خنک کننده ی جدید Aorus ATC800 را به عنوان یک کولر بادی CPUها معرفی کرده است.

خنک کننده Aorus ATC800 محصول جدید GIGABYTE، طراحی جالب توجهی داشته و برای کاربرانی که به دنبال زیبایی و حتی کمتر معلوم شدن هیت سینک در کیس های خود هستند، گزینه مناسبی است. 2 عدد فن مجهز به RGB LED در آن تعبیه شده و در بالای خنک کننده نیز شاهد استفاده از RGB LED برای زیبایی بیشتر هستیم. هدر 3 پینی برای اتصال این دیودها در نظر گرفته شده است.

کولر Aorus ATC800 دارای 6 لوله مسی ناقل حرارت (Heat Pipe) است که 6 میلی متر ضخامت داشته و مستقیما به داخل هیت سینک فرو رفته اند. 2 عدد فن که هر یک دارای 2 یاتاقان بوده و ابعاد 12 سانتی متر را به همراه دارند، در 2 قسمت عقب و جلو نصب شده اند. هر فن می تواند بین 600 الی 2000 دور در دقیقه گردش کرده و نویز صوتی آنها حداکثر به 31 دسی بل خواهد رسید.

خنک کننده Aorus ATC800

به گفته ی گیگابایت، گردش هوای این فن ها فشار 14.05 تا 51.7 CFM را وارد ساخته و وزن نهایی خنک کننده Aorus ATC800 به 1.01 کیلوگرم رسیده و از این نظر کولری نسبتا سنگین به حساب می آید. خنک کننده Aorus ATC800 برای 200 وات توان حرارتی طراحی شده و برای سوکت های AM4، LGA2066 و LGA115x ساخته شده است. گیگابایت تا کنون اشاره ای به قیمت گذاری خنک کننده Aorus ATC800 نکرده است.

(4 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • فسیل

    واقعا خیلی خوشگل و حرفه ای طراحی کردن
    ولی با این وزن زیاد پردازنده های اینتل کمرشون نشکنه و قوز درنیارن صلوااااات
    =))=))=))

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.