هدست واقعیت مجازی HoloLens 2 مایکروسافت معرفی شد!

مایکروسافت به تازگی هدست واقعیت مجازی HoloLens 2 را معرفی کرد و این مدل برای توسعه دهندگان طراحی شده که تا اواخر امسال در اختیار توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت.  هدست واقعیت مجازی مایکروسافت با قیمت 3500 دلار عرضه خواهد شد و قطعا در زمینه های مختلف کاری مورد توجه و استفاده بسیاری از کاربران قرار خواهد گرفت. در ادامه به معرفی این محصول جدید مایکروسافت خواهیم پرداخت.

معرفی هدست واقعیت مجازی HoloLens 2

هدست واقعیت مجازی HoloLens 2

این هدست واقعیت مجازی که با عنوان HoloLens 2 معرفی شده و با کیت کامل HoloLens 2، سرویس Azure،Unity ، افزونه Unity و در نهایت موتور بازی سازی Unreal Engine ارائه خواهد شد. سیستم عامل این هدست واقعیت مجازی، Windows Mixed Reality بوده که در واقع ویندوز 10 را در اختیار کاربران و توسعه دهندگان قرار خواهد داد. البته شایان ذکر است که کیت تجاری این محصول با قیمت 5000 دلار عرضه خواهد شد.

باید اشاره کنیم که مایکروسافت زمان عرضه این محصول را اعلام نکرده اما اعلام کرده که تا پایان سال 2019 این هدست واقعیت مجازی خود را به بازار عرضه خواهد کرد و در اختیار توسعه دهندگان قرار خواهد داد. این گجت جدید مایکروسافت قطعا نظر بسیاری را به خود جلب خواهد کرد و از سوی دیگر برای توسعه دهندگان بسیار کاربردی خواهد بود.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • فلاس

  با عرض تشکر بابت مطلب، شما چرا انقدر از کلمه ی "این" تو همه مطالبتون استفاده میکنید؟ یجووریه:smiley9

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: فلاس

  داداش زیادم به کار نبرده...فقط 9 مورد:emoji1:emoji1
  خب چی بگه به جاش؟ بگه اون خوبه؟=))
  اون هم که اسم رهبر کره ی شمالیه:-)):-)):-)):-))

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.