اولین هدست بی سیم گیمینگ Sennheiser برای گیمرها معرفی شد!

برند Sennheiser به تازگی از هدست های بی سیم گیمینگ خود رونمایی کرد و این اولین هدست بی سیم این کمپانی است که مخصوص گیمینگ طراحی شده است. هدست GSP 670 از برند  Sennheiserبا قیمت 250 دلار ارائه خواهد شد و برای استفاده طولانی مدت بهترین انتخاب خواهد بود. در ادامه جزییاتی از این هدست جدید را در اخیتارتان قرار خواهیم داد.

معرفی هدست GSP 670 از برند Sennheiser

معرفی هدست GSP 670 از برند Sennheiser

طراحی هدست GSP 670 از برند Sennheiser کاملا اختصاص یافته برای گیمرها بوده و قطعا این طراحی منحصر به فرد نظر بسیاری از گیمرها را به خود جلب خواهد کرد. ین هدست با توجه به عملکرد و قابلیت های پیشرفته است در دسته هدست های حرفه ای قرار می گیرد. درایوهای بزرگ این هدست از فرکانس 10 تا 23000 هرتز بهره خواهند برد. عمر باتری هدست GSP 670 پس از 7 دقیقه شارژ تا 2 ساعت قابل استفاده خواهد بود در نتیجه یک هدست بی سیم با عملکرد و کارایی بالا است.

باید اشاره کنیم که این محصول جدید از میکروفن نیز بهره برده است و که این میکروفن محرک و قابل تنظیم در زوایای مختلف خواهد بود. نکته جالب این است که این میکروفن از قابلیت حذف نویز محیط اطراف بهره برده در نتیجه صدایی با کیفیت و شفاف را ارائه خواهد داد. همچنین زمانی که این هدست را بر روی گوش قرار دهید تمامی صداهای اطراف برایتا حذف خواهد شد. باید اشاره کنیم که این هدست گیمینگ Sennheiser از کنسول های بازی PS4 و سیستم عامل های مک پشتیبانی خواهد کرد.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.