کارآمد، سبک و جذاب: خنک کننده UX100 ARGB از Thermaltake

شرکت تایوانی Thermaltake یک خنک کننده میان رده نوع Low-Profile را معرفی کرد؛ این کولر بادی که برای پردازنده ها طراحی شده است، UX100 ARGB نام دارد.

آشنایی با خنک کننده جدید UX100 ARGB از Thermaltake

بسیاری از مادربردها امکان نصب خنک کننده های بزرگ را نداشته و خود ما نیز گاها از پردازنده هایی با توان حرارتی پایین استفاده می کنیم که از این رو نیازی به یک خنک کننده بزرگ نداریم؛ Thermaltakeبرای این منظور چند خنک کننده را در بازار دارد که UX100 ARGB جدیدترین آنها است.

UX100 ARGB دارای یک نمای زیبا با استفاده از دیودهای LED RGB است که به وسیله یک رابط 3 پین به هدرهای قابل آدرس دهی در مادربردها متصل می گردد. ظاهر طراحی آن بدون پیچیدگی بوده و نسبتا ساده اما کارآمد است. یک عدد فن 12 سانتی متری بر روی آن تعبیه شده است؛ همچنین هیت سینک نیز دارای باله های متعدد و باریک است.

خنک کننده UX100 ARGB

بیشینه سرعت گردش فن تا 1800 دور در دقیقه خواهد رفت؛ همچنین حداکثر فشار هوای آن نیز 38.82CFM اعلام شده است که برای یک کولر در این کلاس مناسب است. به گفته ترمالتیک UX100 ARGB با حداکثر نویز صوتی 26.92 دسی بل به کار خود در کیس شما ادامه می دهد. حداکثر بار حرارتی دفع شده توسط آن 65 وات بوده و با سوکت های AMD AM4 و تمامی سوکت های Intel LGA 115x سازگاری کامل دارد. این محصول برای سوکت های HEDT طراحی نشده است. UX100 ARGB هنوز بدون برچسب قیمت گذاری است.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.