ماوس گیمینگ RAZER Viper خوراک حرفه‌ای های پر ادعا

افزایش روز افزون تعداد گیمرهای e-Sport، باعث شده است تا شرکت ها به فکر تولید سخت افزارهای اختصاصی برای این دسته از گیمرها باشند. مجالس بازی، گردهمایی و دورهمی های دوستانه، نیازمند سخت افزارهایی خاص، سریع، قابل حمل و البته نه با قیمت بسیار زیاد است.

معرفی ماوس گیمینگ Viper از RAZER

ماوس گیمینگ Viper محصول جدید شرکت نام آشنای RZER تنها 69 گرم وزن داشته و دارای 8 کلید قابل برنامه ریزی است. ریزر اعلام کرده است که وزن پایین آن به دلیل قابلیت حمل نقل بهتر و استفاده آسان در دست گیمرها بوده و این امر تغییری در کیفیت آن ایجاد نمی کند. Viper از بهترین متریال های سبک تهیه شده است. این ماوس گیمینگ دارای یک سنسور نوری بسیار پیشرفته 5G است که می تواند دقت بالایی را ارائه دهد.

حداکثر دقت این ماوس به 16000 DPI می رسد؛ یک کلید فیزیکی برای تغییر سری دقت ماوس در نظر گرفته شده است که دارای 5 وضعیت است. فرکانس سنسور به 1000 هرتز رسیده و نکته جالب این ماوس امکان برنامه ریزی سریع کلید های کناری است. نیازی نیست که برای برخی ویژگی ها دست به دامن صفحه کلید شوید؛ به عنوان مثال Reload اسلحه را می توانید با یکی از کلید های کناری به سرعت انجام دهید. این ماوس با دیود های LED خود، با برنامه Razer Synapse 3 هم سازگار بوده و به گفته ریزر از بیش از 16 میلیون رنگ پشتیبانی می کند.

ماوس گیمینگ Viper از RAZER

استفاده از کابل اختصاصی Razer Speedflex، طول عمر 70 میلیون کلیک برای سوئیچ ها، شتاب حداکثر 450 اینچ در ثانیه و ارگونومیک بالا از جمله دیگر ویژگی های ماوس Viper به شمار می روند. اگر یک گیمر حرفه ای باشید، با برنامه ریزی کلید های آن می توانید شاهکاری خلق کنید که همه را حیرت زده کند!

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.