سامسونگ مجموعه تجهیزات جانبی Avengers را برای گلکسی S6 عرضه نمود

به نظر می رسد سامسونگ به مشارکت خود با شرکت مارول علاقه زیادی دارد. مدتی قبل در خبری گفتیم که سازنده کره ای ویرایشی ویژه از گوشی بسیار محبوبش گلکسی S6 را با تم مرد آهنی و به رنگ قرمز عرضه خواهد کرد. مرد آهنی در مجموعه کمیک Avengers همراه با دیگر کاراکترهای مارول همچون هالک و Thor در کنار هم جمع شده اند و با توجه به اکران فیلم Avengers: Age of Ultron، این شایعه بر سر زبانها می گشت که سامسونگ برای دیگر کاراکترها نیز ویرایش ویژه ای را عرضه می کند. در حالی که هنوز صحت این شایعه معلوم نشده، سامسونگ چهار قاب محافظ از چهار شخصیت پرطرفدار Avengers را به بازار روانه می کند.

این چهار شخصیت مرد آهنی، هالک، Thor و کاپیتان آمریکا هستند که این آخری یک شارژر ویژه نیز برای خود خواهد داشت. قاب های محافظ جدید بر روی وب سایت خرده فروشی بریتانیایی Mobile Fun قرار گرفته اند و تا به این لحظه نیز حضورشان محدود به همانجاست.در حالی که قاب ها همان ظاهر مرسوم و آشنای دیگر همتایان خود را دارند، شارژر کاپیتان آمریکا به طور کامل ظاهری متمایز داشته و شبیه به سپر این کاراکتر ساخته شده است. مسلما طرفداران این سری علاقه بسیاری به استفاده از تجهیزات جانبی قهرمانانشان دارند، اما این علاقه مندی برایشان گران تمام می شود! هر یک از محافظ ها بالغ بر 55 دلار قیمت دارند، در حالی که شارژر 70 دلار ناقابل هزینه بر می دارد.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • علی

    :smiley1:smiley1:smiley1:smiley1:smiley1:smiley1

    0 پاسخ
  • حتما اگه فیلم ninja turtles teenage mutant چند ماه قبل اکران نشده بود و قرار بورد حالا بیاد جای این چهار تا رو اون لاک پشتها میگرفتن!!!!

    1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.