فن انرمکس Twister Pressure با طول عمر 18 سال!

کمپانی Enermax به عنوان تولید کننده پاور، فن کیس، خنک کننده پردازنده و تجهیزات گیمینگ، با ارائه فن های قدرتمند Twister Pressure با طول عمر بالا، نظر بسیاری از وب سایت ها و مجلات سخت افزاری جهان را به خود جلب کرده است. این فن 120 میلیمتری قادر به فعالیت مداوم به مدت بیش از 18 سال خواهد بود که از این حیث می توانید از فن جدید انرمکس روی کامپیوتر فرزندان و حتی نوه های خود نیز استفاده کنید.

با استفاده از تکنولوژی PWM APS قادر به تنظیم سرعت چرخش فن به دو صورت خواهید بود. در حالت اول می توانید از طریق بایوس یا نرم افزار های کنترلر سرعت فن، شدت چرخش فن خود را تعیین کرده یا این مورد را به صورت خودکار بر اساس دما تنظیم کنید.  در حالت دوم می توانید با استفاده از سوئیچ در نظر گرفته شده در پشت فن، سرعت چرخش را در سه حالت Ultra Silent (سرعت چرخش بین 500 تا 1200 دور در دقیقه)، حالت Silent (سرعت چرخش بین 500 تا 1500 دور در دقیقه) و در نهایت Performance (سرعت چرخش بین 500 تا 1800 دور در دقیقه) تنظیم کنید. این فن در بالاترین سرعت چرخش خود قادر به ارائه جریان هوای 80 CFM خواهد بود.

 

طبق اعلام کمپانی سازنده، نویز فن در بالاترین سرعت چرخش به 25 دسی بل می رسد که می تواند فضای بسیار ساکت و آرامی را فراهم کند. نویز فن در پایین ترین سرعت چرخش که برابر با 500 دور در دقیقه است، به 14 دسی بل کاهش می یابد. انرمکس اطلاعاتی در خصوص قیمت و زمان عرضه فن UCTP12P منتشر نکرده است.

 

منبع: TechPowerUp

 

 

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • فن خوبیه به نظرم. ماله من که بعد سه سال عمرش رو داد به شما:D

    0 پاسخ
  • :o
    ظاهرش هم کارکن و محکم به نظر میرسه!

    2 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.