گزارش سخت افزار مگ از ورود هارد درایوهای گاردین سیگیت

سیگیت روز گذشته در هتل پارسیان آزادی با حضور نمایندگان فروش، مدیران و مسئولان سازگار و اصحاب رسانه، هاردهای سری گاردین خود را به صورت رسمی در ایران معرفی کرد. این شرکت آمریکایی مدت دو سال است که فعالیت خود را با نماینده رسمی اش یعنی سازگار ارقام آغاز کرده است.  

ابراهیم، مدیر فروش آفریقا و خاورمیانه، در این مراسم چنین بیان کرد: «هارد درایو ها در زندگی همه ما و بیزنس ما تاثیر گذار هستند. اگر این قطعات نبودند ما هم در این مکان نبودیم. شرکت های زیادی در این حوزه مشغول فعالیت شدند اما تنها دو شرکت در بازار حضور گسترده ای دارند که باید گفت سیگیت 50 درصد بازار هارد درایوها را در اختیار دارد».

به گفته ابراهیم، امنیت اطلاعات و داده کاربران یکی از مهمترین فعالیت هایی است که بروی محصولات ما از اهمیت بالایی برخوردار است. سیگیت در ظرفیت بالای هارد درایوها در بازار پیش گام بوده است به طوری که اولین هارد درایو 10 ترابایتی مربوط به سیگیت بوده و تا 3 ماه آینده هارد درایوهای 12 ترابایتی و 6 ماه آینده هارد درایوهای 16 ترابایتی را روانه بازار خواهیم کرد.

به گفته مدیر فروش سیگیت، در سال 2016 در دنیا 468 میلیون هارد درایو و 119 میلیون اس اس دی فروخته شده است. رشد فروش این محصولات در سال 2016 نسبت به سال 2015 در اس اس دی صنعتی 39 درصد، اس اس دی دسکتاپ 50 درصد، هارد درایو دوربین مدار بسته 113 درصد و هارد درایو NAS مقدار 39 درصد بوده است.

سیگیت با هارد های سری گاردین خود، برای حفاظت از اطلاعات و داده های کاربر آمده است و با مدل های مختلف سعی کرده است تا تمام کاربران و نوع کاربری ها را تحت پوشش خود قرار دهد. گاردین سری جدید هارد درایوهای سیگیت است که به شما کمک می کند تا داده های خود را به حرفه ای ترین شکل ذخیره کنید و از تکنولوژی های جدید ذخیره سازی بهره مند شوید. هارد درایوه8ای سری گاردین با الهام گرفتن از جهان پیرامون، بر اساس نوع کاربردشان در 3 سری BarraCuda، IronWolf و SkyHawk نام گذاری شده اند.

خط تولید هارد درایوهای باراکودای سیگیت با الهام از نسل گذشته خود مجدداً به راه افتاده است. باراکودا در سه مدل BarraCuda،  BarraCuda Pro و FireCuda مخصوص محاسبات، کارهای روزانه و بازی طراحی شده است. هارد درایوهای باراکودا ظرفیت های گوناگونی دارند. برای کسانی که به دنبال عملکرد بهتر و ذخیره سازی حرفه ای تر هستند مدل باراکودای پرو با سرعت و ظرفیتی بیش از گذشته عرضه شده است. مدل FireCuda با عملکردی ۵ برابر سریعتر از هارد درایوهای استاندارد مخصوص سیستم های گیمینگ طراحی شده که می‌تواند به خوبی پاسخگوی نیاز علاقمندان به بازیهای رایانه ای باشد.

هارد درایوهای IronWolf در دو مدل IronWolf و IronWolf Pro طراحی و تولید شده که مخصوص ذخیره سازهای تحت شبکه NAS هستند و بهترین عملکرد شان را برای ذخیره سازی گروهی بیش از یک Bay ارائه می دهند. دیگر ویژگی این هارد ها قابلیت پشتیبانی از پروتکل Raid است که با اتصال هارد ها به یکدیگر موجب افزایش فضای ذخیره سازی و افزایش امنیت در حفظ اطلاعات می گردد. IronWolf مخصوص حرفه ای ها، علاقمندان به تکنولوژی و کسب و کارهایی است که از راهکارهای ذخیره سازی NAS بهره می‌برند و نیاز به ذخیره سازی در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته دارند.

با هارد درایو مخصوص دوربین مداربسته SkyHawk تصاویر را هوشمندانه تر ضبط کنید. ده سال پیش شرکت سیگیت در بازار هارد درایوهای مخصوص دوربین مداربسته پیشگام بود و امروزه  SkyHawk به عنوان یکی از قویترین هارد درایو مخصوص دوربین مداربسته، در بازار ادامه دهنده همان راه است. درایوهای SkyHawk بهترین عملکرد را در ذخیره سازی اطلاعات برای استفاده‌های طولانی مدت دارد و به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته بدون وقفه به ذخیره سازی تصاویر بپردازند. هر درایو SkyHawk می‌تواند تصاویر ۶۴ دوربین یا کانال ویدئویی را به طور همزمان ثبت کند و در ضبط فریم ها به اندازه هشیار است که با استفاده از این هارد هیچ فریمی از دست نخواهد رفت.

 

(6 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.