Lexar سریعترین SSD قابل حمل جهان با ظرفیت 1 ترابایت را تولید کرد

شرکت Lexar مدعی است که سریعترین سالید درایو (SSD) قابل حمل جهان، با ظرفیت 1 ترابایت را تولید و معرفی کرده است. این شرکت که همواره در راستای تولید درایو های سالید با سرعت بالا شهره است، Lexar Professional SL100 Pro را در حالی معرفی می کند که ظاهرا زمان زیادی را به طراحی آن اختصاص داده و یک حافظه پرتابل کاملا حرفه ای را معرفی می کند.

اگر تشنه سرعت بوده و یک جیب پر پول هم داشته باشد، Lexar Professional SL100 Pro دقیقا همان چیزی است که شما بدان نیاز دارید؛ این محصول دارای یک پوشش آلومینیومی است که آن را در برابر دمای بالا و آسیب های فیزیکی محافظت می کند. این پوشش در برابر شوک و انواع ضربه های فیزیکی، مقاوم است. در حوزه برنامه های نرم افزاری امنیتی، می توانید با رمزنگاری 256 بیتی AES از داده های خود محافظت کرده و برنامه اختصاصی DataVault Lite را نیز به صورت رایگان دریافت نمایید.

درایو 1 ترابایتی Professional SL100 Pro از اینترفیس USB Type-C بهره می برد که نهایت پهنای باند بالایی را به آن اعطا کرده و حالا می تواند با سرعت های 950 و 900 مگابایت به خواندن و نوشتن بپردازید. حافظه های قابل حمل Professional SL100 Pro در ظرفیت های 250 گیگابایت (با قیمت 100 دلار)، 500 گیگابایت (با قیمت 150 دلار) و 1 ترابایت (با قیمت 280 دلار) تولید شده و راهی بازار خواهند شد.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.