درایو SSD بسیار زیبای CRAS C700 RGB NVMe توسط Klevv معرفی شد

Klev از درایور CRAS C700 NVMe M.2 SSD رونمایی کرد. این درایو جدید از پروتکل NVMe 1.3 استفاده کرده و با رابط PCI Express 3.0 4x فعالیت می‌کند. چنین امکاناتی سرعت فوق العاده خواندن و نوشتن 1500MB/s و 1300MB/s را فراهم می‌کنند. همچنین این درایو از نورپردازی بسیار زیبای RGB در شکلی جواهر مانند بهره گرفته که نمای بی‌نظیری ایجاد کرده است.

این SSD در ظرفیت‌های 120، 240 و 480 گیگابایت عرضه می‌شود ولی ما ترجیح می‌دادیم نمونه‌های 960GB یا 1T از آن را نیز مشاده کنیم. Klev از قابلیت SLC Caching استفاده کرده که باعث کاهش عملکرد در عملیات‌های سنگین خواهد شد، در واقع زمانی که داده‌ها در SLC Cache سرریز شوند و بیش از حد باشند پرفورمنس کاهش خواهد یافت. اگر شما از یک درایو NVMe SSD برای دیتای‌های سنگین استفاده می‌کنیم پیشنهاد ما سری Samsung 970 است.

نورپردازی از طریق هشت LED RGB انجام می‌شود که تقریبا از طریق تمام نرم‌افزارهای کنترل RGB مادربردها قابل کنترل است. LEDها در داخل محفظه‌ای زیبا قرار گرفته‌اند که نمای درایو را به حافظه رم Adata Spectrix D60 RGB بسیار شبیه کرده.

درایو SSD بسیار زیبای CRAS C700 RGB NVMe توسط Klevv معرفی شددرایو SSD بسیار زیبای CRAS C700 RGB NVMe توسط Klevv معرفی شددرایو SSD بسیار زیبای CRAS C700 RGB NVMe توسط Klevv معرفی شد

CRAS C700 از یک برد 10 لایه استفاده می‌کند و همچنین بخاطر وجود هیت‌سینک 27 درصد گرمای کمتری تولید می‌شود. تکنولوژی S.M.A.R.T نیز وجود دارد که به معنی نظارت بر خود، آنالیز و گزارش برای به حداکثر رساندن قابل اطمینان بودن درایو است. آنها موتور LDPC ECC را هم برای دست‌یابی به نگهداری بهتر و محافظت بیشتر از داده قرار داده‌اند. همچنین وجود پوشش سراسری باعث می‌شود طول عمر SSD بالاتر بوده و از محافظت بیشتری برخوردار باشد.

در حال حاضر قیمت CRAS C700 NVMe M.2 SSD مشخص نیست. احتمالا قیمت گذاری آن باید مشابه رقبا باشد اما مقداری بالاتر به دلیل استفاده از نورپردازی RGB در سطح درایو.

(3 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.