سالید های پر سرعت AORUS با مهندسی و قدرت گیگابایت راهی بازار شدند

شرکت GIGABYTE در جریان نمایشگاه کامپیوتکس امسال با جدیدترین SSDهای خود حاضر شده بود؛ از جمله آنها یک مدل NVME است که با برند تجاری AORUS راهی بازار می گردد. این سالید ها امروز به صورت رسمی معرفی شدند.

سرعت، دمای پایین و دقت بالا در سالید های AORUS

این محصولات در فرم استاندارد M.2 تولید شده و گیگابایت از یک طراحی کم نظیر در هیت سینک آن استفاده کرده است. این هیت سینک 3 لایه به خوبی از پس کاهش دمای تراشه ها و کنترلر بر آمده و از گلوگاه حرارتی جلوگیری به عمل می آورد. این خانواده از تراشه های 96 لایه فلش Toshiba Bisc4 Nand استفاده کرده و در ظرفیت های 500 گیگابایت، 1 و 2 ترابایت تولید خواهند شد.

آخرین پروتکل NVME و پشتیبانی از گذرگاه PCIe 4.0، باعث شده است تا سرعت و عملکرد آنها حداکثر 40 درصد افزایش یابد. گیگابایت از کنترلر تازه وارد PHISON PS50116-E16 که اولین کنترلر PCIe 4.0 است، استفاده کرده است. هر 3 محصول دارای 3 سال وارانتی شرکتی بوده و بیشینه سرعت خواندن و نوشتن در این خانواده به ترتیب 5000 و 4400 مگابایت در ثانیه اعلام شده است.

در پایان هم به سرعت خواندن و نوشتن تصادفی می پردازیم؛ بر اساس معیار 4K، شاهد سرعت 750K IOPS و 700K IOPS هستیم. پشتیبانی از دستورات TRIM و S.M.A.R.T را به ویژگی های سالید های جدید AORUS اضافه کنید. گیگابایت این محصولات را راهی بازار کرده است.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • من وقتی میلیاردر شدم SSD سامسونگ رو میخرم. چون 5 سال گارانتی داره و قطعآ مدل بعدش که بیرون میده یعنی ماله نسل PCIe 4.0 هم سرعتش و هم کیفیتش بهتر از این خواهد بود.

  0 پاسخ
 • حتی تو سایت گیگابایت اشاره چندانی به مدلش نشده !!!

  1 پاسخ
 • حتی مدلش رو هم نذاشتین !!!

  1 پاسخ
 • قیمت ندره؟؟؟

  1 پاسخ
 • سرعتش 10 برابر ssd های 2.5 اینچه قدیمیه
  :-o:-o:-o
  خوشبحال اونایی که میتونن داشته باشن
  :smiley0:smiley0:smiley0

  1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.