سریع ترین کیت DDR4 جهان با حجم 32 گیگابایت اینبار در دستان G.Skill

چندی پیش برند کورسیر (Corsair) سریع ترین کیت DDR4 جهان با ظرفیت 32 گیگابایت را معرفی کرد؛ اما ظاهرا جی اسکیل اجازه نداده است تا این عنوان زمان زیادی در اختیار این شرکت بوده و اینک G.Skill سریع ترین کیت رم های DDR4 جهان با فرکانس 4400 مگاهرتز را معرفی نمود. این کیت که از خانواده Trident Z ها است، دارای ظرفیت نهایی 32 گیگابایت، شامل 4 ماژول 8 گیگابایتی با فرکانس 4400 مگاهرتز است.

این کیت دارای تایمینگ CL19-19-19-39 بوده و جی اسکیل باز هم از تراشه های مرغوب Samsung B-die DDR4 استفاده کرده است. یکی از دلایل رقابت تولید کنندگان در زمینه کیت هایی با ظرفیت بالای 16 گیگابایت، ارائه پلتفرم های HEDT است که از سوی هر دو برند صورت گرفته است. این کیت با چیپست جدید اینتل Z370 و پردازنده های نسل هشتم این شرکت به طور کامل سازگار است. Trident Z DDR4-4400MHz 32GB با پروتکل XMP 2.0 سازگار است و همچنان جی اسکیل از مادربردهای ایسوس برای انجام آزمون های نهایی و ارائه نتایج آن بهره گرفته است.

این آزمون با همراهی مادربرد ASUS ROG MAXIMUS X HERO (WI-FI AC) و پردازنده ی  Intel Core i7-8700K صورت گرفته است. این رم ها با فناوری ASUS OptiMem و T-Toplogy نیز سازگاری کامل دارد. مادربردهای ایسوس در زمینه پشتیبانی از رم های فرکانس بالا، در زمان که تمامی اسلات های آنها پر هستند، کاملا مناسب عمل می کنند.

(4 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.