G.Skill هم رم های UDIMM با ظرفیت 32 گیگابایت را معرفی کرد

پس از شرکت ZADAK، اینک نوبت به شرکت G.Skill رسیده است تا از ماژول های رم DDR4 جدید، در استاندارد UDIMM پرده برداری کند. در حال حاضر، تنها چند نمونه از مادربردهای جدید ASUS Z390 هستند که از این نوع از حافظه ها پشتیبانی می کنند؛ اما انتظار می رود که هر کمپانی دست کم یک مادربرد را با اسلات UDIMM معرفی نماید. ویژگی ماژول های جدید جی اسکیل نیز 2 برابر شدن حداکثر ظرفیت، به 32 گیگابایت است.

رم های Trident Z RGB DC، دارای فناوری LED RGB هستند و ضمن پشتیبانی از پروفایل Intel XMP 2.0، در فرکانس های 3000 الی 3200 مگاهرتز تولید می شوند. همچنین ولتاژ راه انداز 1.35 ولت بوده و تایمینگ آنها نیز CL14 بوده که رقم مناسبی است. از آنجایی که فناوری تولید رم های DC DIMM توسط سامسونگ ارائه شده است، G.Skill نیز از تراشه های Samsung B-die استفاده می کند.

در حال حاضر مادربردهای ROG Z390 MAXIMUS XI APEX, ROG Maximus XI Gene و ROG STRIX Z390-I GAMING از برند ASUS، از این حافظه ها پشتیبانی کرده و جی اسکیل رم های جدید را در کیت های 64 گیگابایتی، شامل 2 ماژول 32 گیگابایتی عرضه می کند. به عبارتی، رم های UDIMM در حال حاضر تنها توسط چیپست Intel Z390 پشتیبانی می شوند.

(5 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.