خبری عجیب اما واقعی از G.Skill دنیای سخت افزار را شوکه کرد!

شاید به جرات بتوان گفت که زیباترین ماژول های حافظه رم فعلی در جهان، مربوط به مدل های G.Skill Trident-Z Royal می شوند؛ وب سایت "سخت افزار" این افتخار را داشت که به عنوان اولین وب سایت فارسی زبان، بررسی این ماژول های خاص و زیبا را انجام داده و آن را در اختیار گیرد.

زمانی که قیمت ماژول های رم رو به کاهش است، اما شما برای خرید یک کیت G.Skill Trident Z Royal باید حداقل 170 تا 600 دلار کنار بگذارید، پس شاید محصولی را دریافت می کنید که چیزی فراتر از ماژول رم است! در حاشیه "دروغ های آوریل" خبری به گوش ما رسید که ما هم مانند فعالان سخت افزاری آن ور آبی، تصور کردیم که دروغ آوریل شرکت جی اسکیل است!

اما ظاهرا نه تنها این مورد دروغ آوریل نبوده، بلکه اقدامی عجیب از سوی شرکت حرفه ای "جی اسکیل" است که تصمیم گیری در مورد آن را به شما واگذار می کنیم. کمپانی جی اسکیل برای ماژول های خاص و زیبای G.Skill Trident Z Royal، یک کیس مانند بسته بندی جواهرآلات را طراحی کرده و آن را راهی بازار می کند. این کیس و بسته بندی که دقیقا مشابه محفظه های نگهداری جواهرآلات است، میزبان ماژول های Trident Z Royal خواهند بود!

رم های G.Skill Trident Z Royal

این بسته بندی با نام FC-UM4A-TRK به صورت جداگانه قابل خرید بوده و حتی همراه با رم های مورد بحث، به خریداران داده نخواهد شد. یک کابل USB از پایین آن به درگاه های USB متصل شده و 4 اسلات DIMM قرار گرفته درون آن، به این رابط متصل هستند. سپس کاربران با نصب ماژول های خود بر روی این اسلات ها می توانند دیودهای LED RGB موجود در رم ها را نیز روشن نمایند. حتی یک پارچه برای تمیز کردن ماژول های رم نیز درون بسته بندی این جعبه جواهر به چشم می خورد!

بسته بندی G.Skill Trident Z Royal

آیا G.Skill تا بدانجا در طراحی ماژول های رم پیش رفته است که ماهیت سخت افزاری آنها را فراموش کرده است؟ آیا انتظار چنین کاری از یک سازنده خوش نام را داشتید؟ ظاهرا جی اسکیل ماهیت اصلی یک قطعه سخت افزاری را فراموش کرده و به دنبال زیبایی شناسی رفته است!

قاب جواهر G.Skill Trident Z Royal

(15 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • من

  تیتر واقعاً زشت و زرد بود!
  چرا نام و ایمیل برای ارسال دیدگاه اجباریه؟

  0 پاسخ
 • بنده خدا

  فکر می کنم مدیریت بخش طراحی رو سپردن به یک خانم - اشتباهی که بعضی شرکت های تکنولوژیکی مرتکب میشن

  0 پاسخ
 • 16 ساله اینترنت

  لیاقت داشتن به برند نیست به توانایی استفاده حداکثری مفید یک کالاست..چه پردازنده باشه یا چکش..اگه طلا هم باشن ولی دست یه بی استعداد چه پولدار چه فقیر پهن هستن

  0 پاسخ
 • آقا آریای تبریک میگم
  شما دانش سخت افزاری ایران رو بیشتر کردید =smile
  ممنون‌که وقت خودتون برای ما دوست داران سخت افزار میزارید ممنون

  1 پاسخ
 • الان کجای این خبر دنیای سخت افزار رو تکون داد؟

  این باکس قبلا هم نشون داده شده بود
  جی اسکیل همراه با حافظه های RGB Royal این باکس رو هم برای سایت های بررسی کننده سخت افزا فرستاده بود تا قبل از نصب رم تو سیستم بشه نور پردازیشو به نمایش گذاشت تو این باکس زیبایی این قطعات بیشتر به چشم میاد میتونید تو سایت های خارج ببیندشون

  0 پاسخ
 • سعید مداحی

  سلام.من نمی فهمم؛ وقتی این رم ها روی مادربورد و داخل کیس، نصب شوند؛ بعد از آن، این جعبه، به چه درد خواهد خورد؟ مثلا این جعبه را کارپر روی میز کامپیوترش می گذارد و تماشایش می کند و انرژی، می گیرد؟ فرهنگ تجمل گرایی که می گویند؛ همین است دیگر!!

  1 پاسخ
 • :-bd

  0 پاسخ
 • فسیل

  یکی از برندهای بسیار با کیفیت و با لیاقته
  لامصب هم خدا رو داره هم خرما رو
  :x:x:x:x:x

  1 پاسخ
 • قطعات سخت افزاری خیلی از جواهرات با ارزش تر هستند، چون جواهرات کاری برای ما انجام نمیدهند ....ولی دنیای امروز بدون این قطعات غیر قابل تصور هستند!!!

  2 پاسخ
 • واقعاًنم.. لایک حسین‌آقا :-bd:-bd

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.