رم های بهینه گیمرها برای AMD: GeIL EVO SPEAR Phantom Gaming Edition

پیدا کردن رم های سازگار با مادربردهای AM4 به سادگی پلتفرم های اینتلی نبوده پس از این رو باید با دقت به برخی کیت های معرفی شده و صد در صد بهینه با مادربردهای AM4 دقت کنید؛ در همین راستا به تازگی شاهد معرفی رم های GeIL EVO SPEAR Phantom Gaming Edition بوده ایم.

رم های GeIL EVO SPEAR Phantom Gaming Edition بهینه شده برای AMDها

کمپانی GeIL به تازگی رم های EVO SPEAR Phantom Gaming Edition را برای پلتفرم های شرکت AMD معرفی کرده و در این راه با شرکت ASRock نیز وارد همکاری شده است. رم های EVO SPEAR Phantom Gaming Edition تست های تخصصی خود را با مادربردهای ازراک شامل مدل های Z390 Phantom Gaming X، Z390 Phantom Gaming 7 و X399 Phantom Gaming 6 پشت سر نهاده اند. به واقع نشان Phantom Gaming بر روی بخشی از ماژول ها، نشانه ی همکاری این 2 کمپانی است.

حافظه های EVO SPEAR Phantom Gaming Edition از کیت های تک ماژول گرفته تا 64 گیگابایتی تولید شده و ولتاژ های راه انداز 1.2 و 1.35 ولت را نیاز خواهند داشت. این خانواده با فرکانس های 2400 الی حداکثر 3200 مگاهرتز تولید گشته و جالب است که از پروفایل Intel XMP 2.0 نیز به صورت کامل پشتیبانی خواهند کرد. پس نصب آنها در مادربردهای اینتلی هم مانعی نخواهد داشت. این حافظه ها در ماژول های 4، 8 و 16 گیگابایتی طراحی شده و دارای تایمینگ CL 15~CL 17 هستند.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • تکی آقای آریایی :-bd:-bdاون اوایل که تو وب سایت عضو شده بودم به شدت از مطالبتون بدم میومد اما جدیدا با این مطالب توپی که میزاری حال میکنیم:-bd

    1 پاسخ
  • رم مخصوص گیمینگ ویژگیش برای گیم چیه؟
    من ویدیو لینوس دیده بودم و فرکانس رم هیچ تاثیر خاصی در فریم ریت بازی نداشت.

    1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.