رکورد اورکلاک حرفه ای ها با MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC و ADATA XPG SPECTRIX D60G

این روزها زدن رکورد جدیدی در حافظه های رم، با نزدیک شدن به کامپیوتکس 2019 افزایش یافته است؛ یکی از شرکت هایی که بدون شک در هر سال یک رکورد جدید را به نام خود ثبت می کند، ADATA است؛ این کمپانی به تازگی با همکاری MSI، یک رکورد جدید را در حافظه های DDR4 به ثبت رسانده اند.

ترکیبی از مادربردهای قدرتمند MSI و حافظه های ADATA!

طی اورکلاک جدیدی که ای دیتا و ام اس آی به صورت مشترک به ثبت رسانده اند، از حافظه های ADATA XPG SPECTRIX D60G استفاده شده است. این اورکلاک در آزمایشگاه اختصاصی ADATA با نام XPG Overclocking Lab صورت گرفته است؛ چندی پیش خبر افتتاح این آزمایشگاه را برای شما عزیزان منتشر کردیم. حافظه های فوق یکی از برترین های جهان به حساب می آیند که از پروفایل Intel Extreme Memory (XMP) 2.0 نیز پشتیبانی می کنند.

و اما همانطور که گفته شد، اورکلاک فوق که موفق به ثبت فرکانس 5634 مگاهرتز شده و در وب سایت HWBOT نیز به ثبت رسیده است، بر روی پرچمداری آب دیده از جنس حرفه ای صورت گرفته است که MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC نام دارد؛ مادربرد MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC یکی از حرفه ای ترین های جهان به شمار می رود که با چیپست Z390، ام اس آی تمام توان خود را به خدمت گرفته است تا امکان رسیدن به نهایت پتانسیل پردازنده های نسل 9 و حافظه های DDR4 فراهم شود.

اورکلاک فوق با استفاده از یک پردازنده ی Intel Core i9 و خنک کننده های LN2 صورت گرفته است. با وجود آنکه حافظه های ADATA XPG SPECTRIX D60G بر پایه زیبایی ظاهری و دیودهای LED RGB طراحی شده است، اما به خوبی از پس اورکلاک تا فرکانس 5634 مگاهرتز برآمده است! MSI هم با MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC بار دیگر ثابت کرده است که در اورکلاک حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • عارف

    چرا تو cpu z پردازنده i9 9900k زده دو هسته و دو ترید

    0 پاسخ
  • در پاسخ به: عارف

    بخاطر اینکه گرمای ۶ هسته دیگه روی IMC تاثیر نزاره و بیشتر اورکلاک بشه.به این اورکلاک کامل نمیگن بلکه بهش میگن تقلب.

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.