معرفی برترین مانیتورهای بازار (خرداد 98)

در این مطلب سعی داریم تا به معرفی برترین مدل ها از مانیتورهای برندهای مختلف بپردازیم و در این لیست شاهد مانیتورهای غیر گیمینگی و اداری خواهید بود که از کارایی و عملکرد بالایی برخوردار بوده اند و  می توانید برای بازی ها روی آن ها حساب کنید. مانیتورهای ارائه شده در رده قیمتی متفاوتی انتخاب شده اند که در ادامه این محصولات را به ترتیب قیمت معرفی خواهیم کرد.

برترین مانیتورهای غیر گیمینگ بازار

مانیتور GL2070 از بنکیو

مانیتور GL2070 از بنکیو

این مانیتور بنکیو یک مدل 20 اینچی با پنل TN بوده که از کیفیت تصویر Full HD بهره برده است. این مدل برای کاربری عمومی بهترین گزینه است و بیشتر برای اداره ها کاربردی خواهد بود اما از عملکرد پیشرفته و خوبی و برخوردار بوده است. در این مدل شاهد طراحی ظریف و زیبایی هستیم که قطعا نظرتان را به خود جلب خواهد کرد. از سوی دیگر رزولوشن 900×1600 و نسبت تصویر 16:9 در این مدل به چشم می خورد. سرعت پاسخ دهی این مانیتور 5 میلی ثانیه بوده و از نرخ بازسازی تصویر 60 هرتز بهره برده است. حداکثر روشنایی مانیتور GL2070، به 200 نیت می رسد؛ در نتیجه شاهد تصاویری واضح، شفاف و واقعی خواهیم بود. در این مانیتور از قابلیت های Flicker-Free و Low Blue Light استفاده شده که از سوسو زدن تصویر جلوگیری خواهد کرد و سطح نور آبی را کاهش خواهد داد در نتیجه برای استفاده طولانی مدت برای چشم ها خسته کننده و آزار دهنده نخواهد بود.

محدوده قیمت
۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان

مانیتور VA2419-sh از ویوسونیک

مانیتور 24 اینچی ویوسونیک با پنل IPS و رزولوشن 1080×1920 ارائه شده است. این مانیتور از ظرافت و زیبایی خاص و منحصر به فردی بهره برده است. این مدل از زمان پاسخ دهی 5 میلی ثانیه برخوردار بوده و از 16.7 میلیون رنگ پشتیبانی می کند. از دیگر ویژگی های این مانیتور می توان به زاویه دید 178 درجه اشاره که از هر زاویه ای بهترین تصویر را به نمایش خواهد گذاشت. نکته جالب این است که این مانیتور برای گیمینگ یا در زمینه های حرفه ای هم کاربردی خواهد بود اما عمدتا در مصارف اداری مورد استفاده قرار می گیرد. مانیتور VA2419-sh با درگاه های HDMI، VGA و DVI ارائه شده است.

محدوده قیمت
۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان

مانیتور LS22F355HN از سامسونگ

مانیتور LS22F355HN از سامسونگ

مانیتور LS22F355HN از سامسونگ، در واقع یک مانیتور 21.5 اینچی بوده که با پنل TN ارائه شده است. این مانیتور سامسونگ با کیفیت Full HD از رزولوشن 1080×1920 بهره می برد و تصاویری زنده را به ارمغان می آورد. زمان پاسخ دهی در این مدل 5 میلی ثانیه بوده و از نرخ بازسازی تصویر 60 هرتز بهره برده است در نتیجه برای اجرای بازی ها هم از عملکرد خوبی برخوردار خواهد بود. متاسفانه این محصول از اسپیکرهای داخلی بهره نبرده اما از درگاه هایی برای اتصالات گسترده برخوردار بوده که می توان به درگاه های VGA و HDMI اشاره کرد. حداکثر میزان روشنایی در مانیتور LS22F355HN سامسونگ، به 200 نیت می رسد و از 16.7 میلیون رنگ پشتیبانی می کند. به طور کلی این مدل برای استفاده های اداری و کاربری عمومی یکی از بهترین گزینه ها بوده است که می توانید روی آن حساب کنید.

محدوده قیمت
۲,۸۴۳,۰۰۰ تومان

مانیتور VP228HE از ایسوس

مانیتور VP228HE ایسوس با رزولوشن 1080×1920 و پنل TN می تواند تصاویری بسیار واقعی و شفاف را به نمایش بگذارد. زاویه دید این مدل 90 درجه بوده و زمان پاسخ دهی آن 1 میلی ثانیه است که قادر به اجرای خوب بازی ها خواهد بود. با وجود فناوری Flicker Free، تصاویری بدون پرش و سوسو زدن را در بازی ها در اختیار خواهید داشتاز سوی دیگر فناوری هایی چون Ultra-Low Blue Light در این مدل دیده می شود که با کاهش نورهای آبی از آسیب دیدن چشم در طولانی مدت جلوگیری خواهد کرد. همچنین در این مانیتور شاهد قابلیت های پیشرفته و بروزی هستیم که می توان به فناوری VividPixel اشاره کرد که این فناوری از تاری و محو شدن تصاویر جلوگیری می کند و بهترین کیفیت را حتی در تصاویر بی کیفیت به نمایش می گذارد.

محدوده قیمت
۳,۰۱۰,۰۰۰ تومان

 مانیتور VX2776-SMHD از ویوسونیک

 مانیتور VX2776-SMHD از ویوسونیک

این مانیتور ویوسونیک یک مدل 27 اینچی است که با رزولوشن 1080×1920 ارائه شده و از حداکثر روشنایی 200 نیت بهره می برد. زمان پاسخ دهی این مانیتور 7 میلی ثانیه بوده و از پنل IPS بهره می برد. از سوی دیگر باید به زاویه دید 178 درجه این مدل اشاره کنیم. این محصول با دو اسپیکر داخلی 3 وات ارائه شده و از یک وبکم نیز بهره می برد. صفحه نمایش این مانیتور ضد تابش و انعکاس بوده در نتیجه در مکان های نورانی نیز کیفیت تصویر خوبی را ارائه خواهد کرد و در طولانی مدت برای چشم ها خسته کننده نخواهد بود. این مانیتور با درگاه های VGA، HDMI، DisplayPort و خروجی هدفون ارائه شده است.

محدوده قیمت
۳,۸۹۹,۰۰۰ تومان

مانیتور GP275 از مسترتک

Master Tech نیز در میان تمامی برندها، مانیتورهای خوبی با عملکردی پیشرفته ارائه کرده که می توان به مدل GP275 اشاره کرد. این مانیتور 27 اینچی یک مانیتور خمیده بوده که از پنل IPS بهره می برد. این مدل با کیفیت Full HD و رزولوشن 1080×1920 ارائه شده و از نسبت تصویر 16:9 برخوردار است. این مدل نیز برای زمینه های اداری ارائه شده اما با قابلیت های پیشرفته اش در زمینه گیمینگ هم از عملکرد خوبی برخوردار خواهد بود. این مدل از زاویه دید 178 درجه بهره برده و شدت روشنایی تصویر آن به 250 نیت می رسد. به طور کلی مانیتور GP275 از مسترتک از کیفیت تصویری شفاف با رنگ های واقعی بهره برده در نتیجه نظر بسیاری را به خود جلب کرده است.

محدوده قیمت
۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان

مانیتور C24F390 از سامسونگ

مانیتور C24F390 از سامسونگ

مانیتور C24F390 سامسونگ یک مانیتور خمیده با پنل VA است که از رزولوشن 1080×1920 بهره برده و در سایز 24 اینچ ارائه شده است. این محصول یک مانیتور نیمه حرفه ای است که با داشتن زمان پاسخ دهی 4 میلی ثانیه در زمینه گیمینگ هم عملکرد خوبی خواهد داشت. نرخ بازسازی تصویر در این محصول به 60 هرتز می رسد و با پشتیبانی از 16.7 میلیون رنگ شاهد تصاویری زنده و واقعی خواهیم بود. به گفته سامسونگ، زاویه دید این محصول در هر دو حالت افقی و عمودی 178 درجه است که برای یک مانیتور خمیده بسیار عالی به حساب می آید. همچنین باید اشاره کنیم که نسبت کنتراست ایستا در CFG70، معادل 3000:1 بوده و حداکثر روشنایی آن نیز 350 نیت است. در این مدل همچنین شاهد پشتیبانی از درگاه هایی چون VGA و HMDI خواهیم بود.

محدوده قیمت
۵,۶۹۵,۰۰۰ تومان

مانیتور GC2870H از بنکیو

مانیتور GC2870H از بنکیو

مانیتور GC2870H از برند بنکیو، یکی از مانیتورهای پیشرفته ای است که برای حرفه ای ها ارائه شده و از کارایی و عملکرد بالایی برخوردار است. از ویژگی های این مانیتور می توان به سایز 28 اینچ، پنل VA، رزولوشن 1080×1920 با کیفیت Full HD، نسبت تصویر 16:9، پشتیبانی از 16.7 میلیون رنگ و شدت روشنایی 300 نیت اشاره کرد. از سوی دیگر در این مانیتور زمان پاسخ دهی 5 میلی ثانیه بوده و از زاویه دید 178 درجه بهره برده است در نتیجه از هر زاویه ای بهترین عملکرد را خواهد داشت. نرخ بازسازی تصویر در این مدل 60 هرتز بوده در نتیجه در زمینه گیمینگ نیز عملکرد خوبی را ارائه خواهد کرد. در مانیتور GC2870H از تکنولوژی هایی چون Flicker-Free و Low Blue Light استفاده شده در نتیجه شاهد کاهش سوسو زدن و کاهش نور آبی آزاردهنده خواهید بود.

محدوده قیمت
۵,۹۵۰,۰۰۰ تومان

 مانیتور MX279H از ایسوس

 مانیتور MX279H از ایسوس

صفحه‌نمايش MX279H مجهز به يک پنل 27 اينچی از نوع AH-IPS با نسبت تصوير 16:9 است که امکان مشاهده بهتر تصاوير را در زوايای مختلف عمودی فراهم می کند. اين صفحه‌نمايش از حداکثر دقت 1080×1920 پيکسل پشتيبانی می ‌کند و از زاویه دید 178 درجه بهره برده است. ميزان روشنایی آن نيز حداکثر به 250 نیت می ‌رسد. زمان پاسخ‌دهی MX279H 5 ميلي‌ثانيه بوده و از 16.7 میلیون رنگ در این مدل پشتیبانی شده است. از ديگر امکانات سخت‌افزاری اين محصول می ‌توان به وجود دو بلندگوی سه واتی آن اشاره کرد. این مدل بیشتر در زمینه اداری و کاربری عمومی استفاده می شود و از عملکرد خوبی در این زمینه برخوردار است.

محدوده قیمت
۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
(5 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • سعید مداحی

  سلام.لطفا در مورد برند mastertech بیشتر توضیح دهید. ظاهرا ریشه این برند, ایرانی است.(منظورم بیشتر کیفیت ساخت محصولات این برند است.)/ممنونم.

  0 پاسخ
 • mhd-vx2257 ویوسونیک نسبت به قیمت خیلی امکانات خوبی داره hdmi displayport vga
  freesens پنل tn زمان پاسخگویی 1 میلی ثانیه به قیمن 2350

  1 پاسخ
 • Mahdi

  یادش بخیر یه زمانی(پارسال) مانیتور خمیده ۲۷ اینچی سامسونگ با بالاترین امکانات دو تومن بود...(همون که پایش بازویی هست)

  1 پاسخ
 • همین زیاده قرار بشیم ونزوءلا هر کی خرید برد بیا ببر اخراش فردا همینم گیرد نمیاد =))=))=))

  0 پاسخ
 • واقعا چه بلایی سر بازار اومده اینا شده مانیتور برتر. قیمتاشونو ...

  1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.