نمایشگری قدرتمند برای ارتش ها (Sparton 4k24N)

همانطور که می دانید، سخت افزارهایی که برای کاربردهای "نظامی" تولید می شوند، با موارد ساده و دیگر کاربردها، متفاوت است. در همین راستا، شرکت Sparton اقدام به معرفی یک مانیتور یا نمایشگر مخصوص کاربردهای نظامی کرده است که دارای مولفه و مشخصات فنی سطح بالایی است. این محصول با نام 4k24N به صورت هایی Rack/Console مورد استفاده قرار گرفته و از دقت 4K یا 2160×3840 پیکسل پشتیبانی می کند.

این نمایشگر حرفه ای، دارای قابلیت های بسیار برای کاربردهای نظامی است که از جمله آنها می توان به عدم نفوذ مایعات و آب، مقاومت در برابر شوک، ضربه، گرد و غبار و غیره... است. برای این منظور، گواهی های استاندارد MIL-STD-810G، MIL-S-901D، MIL-STD-167-1A و MIL-STD-461F را به همراه دارد. درگاه های ارتباطی این مانیتور شامل Display Port, VGA, DVI و HDMI است.

نمایشگر لمسی 4k24N از نوع PCAP بوده و این شرکت تائید کرده است که خط تولید خود را از 10 اینچ تا 65 اینچ گسترش خواهد یافت. 4k24N نور مورد نیاز خود را از طریق LED ها تامین می کند. این شرکت سابقه ای طولانی و درخشان را در زمینه تولید نمایشگرهای نظامی داراست. این نمایشگر برای ناو های جنگی، ناو شکن، ناوهای فرماندهی و به طور کلی کشتی های جنگی و نیروی های نظامی دیگر توصیه شده است.

(10 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.