مانیتور 25 اینچی جدید252B9 از فیلیپس معرفی شد!

فیلیپس به تازگی مانیتور LCD جدید خود را معرفی کرد. این مانیتور 25 اینچی از سری B بوده و با عنوان 252B9 ارائه خواهد شد. این محصول بدون فریم بوده و از امکانات کاربردی زیادی بهره می برد که در ادامه به معرفی جزییات این مانیتور جدید فیلیپس خواهیم پرداخت.

مانیتور 252B9 از فیلیپس

این مانیتور دارای رزولوشن 1920×1200 بوده و کیفیت تصویر خوبی را به نمایش می گذارد. این محصول با داشتن یک سنسور PowerSensor، حضور کاربر را در مقابل مانیتور با استفاده از سیگنال های مادون قرمز تشخیص خواهد داد. در نتیجه اگر کاربر در مقابل مانیتور قرار نگرفته باشد این مانیتور به راحتی روشنایی صفحه را کاهش خواهد و این موضوع به کاهش 80 درصدی مصرف انرژی کمک خواهد کرد و عمر محصول را نیز افزایش خواهد داد. مانیتور جدید فیلیپس، یکی از دوستداران محیط زیست است؛ تا 85 درصد از متریال های تولید آن و 100 درصد از بسته بندی اولیه این مانیتور، قابل بازیافت هستند. همچنین این مانیتور به یک سوئیچ مبدل از برق AC به DC است.

کاربران Philips 252B9 می توانند از مزایا و ویژگی های نوآورانه این مانیتور بهره مند شوند و نتیجه مطلوبی را در اختیار داشته باشند. یکی دیگر از قابلیت هایی که می توانیم در این محصول به آن اشاره کنیم، قابلیت SmartErgoBase است که کاربران را قادر می سازد تا ارتفاع، زاویه دقیق و شیب مانیتور را که با توجه به نیازشان تنظیم نمایند یا آن را به سمت بالا، پایین و یا چرخشی حرکت دهند. این محصول جدید فیلیپس از گواهینامه VESA در راستای انعطاف پذیری بیشتر بهره می برد و قطعا برای کاربران رضایت بخش خواهد بود.

مانیتورجدید252B9  از فیلیپس

علاوه بر موارد ذکر شده باید اشاره کنیم که مانیتور252B9  از قابلیت های LowBlue و Flicker-Free نیز بهره برده و با این دو قابلیت از خستگی و آسیب چشم ها جلوگیری خواهد شد و در نتیجه برای استفاده طولانی مدت مناسب است. همچنین شاهد قابلیت EasyRead هستیم که وضعیت مانیتور را برای تجربه مطالعه ای متفاوت در اختیارتان قرار خواهد و تصویری مشابه کاغذ را خواهید دید. در این مانیتور دو بلندگو داخلی طراحی شده و همچنین درگاه هایی چون VGA، HDMI 1.4، DisplayPort 1.2 و DVI-D امکان اتصال به هر دستگاهی را در اختیارتان قرار خواهد داد.

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.