مانیتور 27 اینچی ColorEdge CS2731 از شرکت EIZO معرفی شد!

شرکت EIZO دیروز از مانیتور جدید خود رونمایی کرد که این مانیتور با عنوان ColorEdge CS2731 ارائه شده است. این مانیتور جدید در واقع یک مانیتور 27 اینچی بوده که برای علاقه مندان به عکاسی، تصویربرداری، ویرایش ویدیو و دیگر زمینه های این چنینی انتخاب خوبی خواهد بود. در واقع این مانیتور جایگزین مدل ColorEdge CS2730 شده است و از امکانات خوبی بهره می برد. در ادامه به معرفی این محصول خواهیم پرداخت.

مانیتور ColorEdge CS2731

مانیتور ColorEdge CS2731

قبل از هر چیزی باید اشاره کنیم که این مانیتور در واقع اولین مانیتور از سری ColorEdge با اتصال USB Type-C بوده است که این درگاه USB امکان ارسال ویدیو و نمایش ویدیو را با سرعت بیشتری در اختیار کاربران قرار می دهد. در نتیجه باید بگوییم که در این زمینه شاهد عملکرد بسیار خوبی خواهید بود.

از سوی دیگر صفحه نمایش 27 اینچی این مانیتور از رزولوشن 1460×2560 بهره می برد و تصاویر را با کیفیت و وضوح بالایی به تصویر خواهد کشید. این مانیتور جدید از EIZO از طیف وسیعی از رنگ ها پشتیبانی می کند که می توان به پشتیبانی از 99 درصد رنگ های Adobe RGB اشاره کرد. این نمایشگر از نمایش تصویر یکپارچه ای برخوردار بوده و تصاویر بسیار پایدار ارائه خواهند شد.

مانیتور ColorEdge CS2731 از نرم افزار مدیریت رنگ ColorNavigator 7 EIZO پشتیبانی می کند، بنابراین کاربران می توانند به طور منظم کالیبراسیون و کیفیت تصویر را کنترل نمایند. از سوی دیگر این مانیتور از نرم افزار Quick Color Match EIZO نیز پشتیبانی می کند که فرایند تطبیق رنگ روی صفحه چاپی را فقط در چند مرحله ساده انجام می دهد.

ColorEdge CS2731

قابلیت پیشرفته مانیتور ColorEdge CS2731

  • نمایش تصاویری صاف و شفاف
  • پشتیبانی از درگاه های USB Type-C، HDMI، DisplayPort و DVI-D
  • هود نور اختیاری برای محافظت
  • 5 سال گارانتی از شرکت

مانیتور ColorEdge CS2731 از ماه ژوئن 2019 به بازار عرضه خواهد شد و پس از مدتی در کشورهای مختلف و سراسر جهان قرار خواهد گرفت.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.