HP از مانیتورهای 240 هرتز جدید Omen X25,25f رونمایی کرد

اجرای بازی‌ها در فریم‌های بالا باعث می‌شود آنها بهتر و سریع‌تر به‌نظر برسند و البته خرید یک کارت گرافیک بالا رده را نیز توجیه کنند. مانیتور جدید Omen X 25 متعلق به شرکت HP با نرخ نوسازی 240 هرتز خود برای چنین امری پا به میدان گذاشته است.

نسبت به نسل قبل مانیتورهای گیمینگ اچ‌پی این شرکت 100 هرتز افزایش رفرش ریت را به ارمغان آورده است. Omen X 25 از زمان پاسخ‌دهی 1ms، فناوری G-Sync، وضوح 1080p با نرخ نوسازی 240Hz بهره مند است. تمام این قابلیت‌ها در کنار هم X 25 را به یک محصول کامل برای گیمینگ تبدیل می‌کند. HP حتی با بلیزارد همکاری کرده و Omen X 25 را به عنوان نمایشگر اصلی لیگ اورواچ معرفی کرده است (البته که چنین موضوعی یک قرارداد تجاری بین دو شرکت است اما ثابت می‌کند که این مانیتور کاملا مناسب بازی‌های رقابتیست).

نمی‌توان گفت بازی‌های رقابتی تنها دسته‌ای است که Omen X 25 برای آن در نظر گرفته شده. اچ‌پی برای این محصول پایه‌ای مخصوص طراحی کرده که توانایی جابجایی 100 میلی‌متر در ارتفاع را دارد و همچنین از نورپردازی نیز برخوردار است. قابلیت اول برای بازیکنان esports بسیار مناسب است و قابلیت دوم برای کسانی که قصد دارند یک میز گیمینگ زیبا داشته باشند.

Omen X 25 از حاشیه‌های باریکی برخوردار است که از سه طرف تنها 1 میلی‌متر هستند و Micro-Edge Display خوانده می‌شود. یک DisplayPort 1.2، یک HDMI 1.4 و دو پورت USB 3.0 برای اتصالات نمایشگر در نظر گرفته شده است.

HP از مانیتورهای 240 هرتز جدید Omen X25,25f رونمایی کرد

HP Omen X 25f

نسخه دیگری از این دستگاه نیز وجود دارد که Omen X 25f نام گرفته و از FreeSync پشتیبانی می‌کند که البته با کارت گرافیک‌های انویدیا نیز سازگار است. در زمینه ارتباطات هم یک DisplayPort 1.2 و دو HDMI 2.0 به همراه دو USB 3.0 در نظر گرفته شده است. فارغ از این تغییرات و البته قیمت، Omen X 25f مشابه با X 25 است (پایه مخصوص، نمایشگر Micro-Edge و نورپردازی).

HP اعلام کرده مدل Omen X 25 را در ماه ژوئن برای قاره اروپا با قیمت 630 یورو و در اوایل سپتامبر با قیمت 550 دلار در ایالات متحده عرضه خواهد کرد. مدل X 25f اما  در اوایل ژوئن با قیمت 450 دلار برای ایالات متحده و در اواخر ماه نیز در اروپا با قیمت 460 یورو عرضه می‌شود.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.