چاپ کردن این صفحه
LG از مانیتورهای گیمینگ با نرخ پاسخ دهی 1 میلی ثانیه رونمایی کرد!

LG از مانیتورهای گیمینگ با نرخ پاسخ دهی 1 میلی ثانیه رونمایی کرد!

ال جی به تازگی از مانیتورهای جدیدUltraGear  با پنل IPS رونمایی کرده است. این مانیتورها در واقع اولین مانیتورهای ال جی IPS با نرخ پاسخ دهی 1 میلی ثانیه هستند. مانیتورهای جدید ال جی از مانیتورهای رویایی برای گیمینگ بوده که با داشتن تکنولوژی های پیشرفته قادر به نمایش تصاویری با رنگ های دقیق و زنده و خواهند بود. در ادامه جزییات بیشتر این مانیتورها را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

معرفی مانیتورهای جدید ال جی

مانیتورهای جدید ال جی با تصاویری درخشان و با کیفیت بسیار خیره کننده خواهند بود و تجربه متفاوتی از گیمینگ را برای حرفه ای ها به ارمغان می آورند. این مانیتورها در مدل 38GL950G در ابعاد 38 اینچ و در مدل 27GL850 در ابعاد 27 اینچی ارائه شده است. هر دو مدل از نرخ بازسازی تصویر 144 هرتز بهره برده اند. مدل 38GL950G با رزولوشن 1600×3840 و مدل 27GL850 با رزولوشن 1440×2560 ارائه شده است و از 98 درصد رنگ های DCI-P3 پشتیبانی کرده اند.

معرفی مانیتورهای جدید ال جی

این مانیتور با تکنولوژی Flicker-Free ارائه شده است که فاقد سوسو زدن خواهد بود. این دو مانیتور با کیفیت تصویر فوق العاده تجربه متفاوتی برایتان خواهد بود و تصاویری زنده را به نمایش خواهد گذاشت. در این سری از مانیتورها از تکنولوژی NVIDIA G-SYNC و HDR 10 پشتیبانی شده است. بر اساس تست های انجام شده تصاویر این مدل های جدید از مانیتورهای ال جی بسیار شفاف، صاف و بدون لکنت خواهد بود. همچنین در آن ها تنظیمات گیمینگ ارائه شده که می توان دقت بازی را در تنظیمات مختلف افزایش داد.

مانیتورهای گیمینگ UltraGear Nano IPS ال جی در ماه آینده عرضه خواهند شد و پیش فروش برای مدل 27GL850 در تاریخ 1 ژوئیه در ایالات متحده آغاز می شود. در نهایت این دو مدل مانیتور جدید ال جی دردر سه ماهه سوم سال جاری در آمریکا و اروپا در دسترس خواهند بود اما هنوز قیمتی برایشان تعیین نشده است.

معرفی مانیتورهای جدید ال جی

(3 رای‌ها)
© 2018 SakhtafzarMag.com. All Rights Reserved. Designed by Web3nter.IR