رونمایی رسمی از مادربردهای X299 ایسوس در ایران

ایسوس به طور رسمی از مادربردهای X299 خود در ایران رونمایی کرد. دفتر ایسوس ایران در نشستی واقع در هتل پارسیان آزادی از جدیدترین محصولات خود رونمایی کرد در این نشست که با حضور جمعی از اصحاب رسانه، نمایندگان فروش و مدیران ایسوس ایران برگزار شد، از مادربردهای جدید و یک کارت گرافیک هیبریدی رونمایی شد.

به گفته سعید مسلمی جدیدترین دستاورد ایسوس در سال 2016 و 2017 گسترش تکنولوژی AURA SYNC در محصولات این شرکت است. ایسوس در سال 2017 محصولاتی همچون مانیتورهای گیمینگ خود را هم به این تکنولوژی یعنی AURA SYNC مجهز کرده است. همچنین در کنار مانیتور، یک میکروفون و یک هدست گیمینگ هم به این تکنولوژی مجهز شده است.

و اما در مورد مادربردهای جدید که در کامپیوتکس 2017 رونمایی شده بود، باید بگوییم که مادربرد جدید Rampage VI Apex توانسته است 8 رکورد جدید را ثبت کند. یکی از رکورد های این مادربرد، افزایش فرکانس پردازنده به مقدار 7560 مگاهرتز است که عدد بسیار قابل توجهی است.

از دیگر مادربرهایی معرفی شده می توان به مدل ROG STRIX X299 Gaming، Rampage 6 Apex و Rampage VI Extreme اشاره کرد. مدل Rampage VI Extreme دارای AURA چند لایه بوده و از یک کیتبرای مانیتورینگ سیستم استفاده می کند. همچنین مادربردهای جدید ایسوس توانایی این را دارند تا در تمام اسلات های رم فرکانس ماژول ها را به 4000 مگاهرتز برساند.

مادربرد Apex ایسوس تنها مادربردی در جهان است که از PCB کاملا مستطیلی استفاده نکرده است، به طوری که بروی آن برش های برای راحتی اورکلاک ها در نظر گرفته شده است.

در بحث نورپردازی، ایسوس نورپردازی محصولات و همگام سازی آنها با دیگر قطعات را بهبود بخشیده است. در این بخش استفاده از روش جدید نورپردازی و وجود هدرهایی برای نصب نوارهای RGB بروی مادربرد را می توان از دیگر ویژگی های این محصولات دانست.

برای خنک سازی M.2 ایسوس راهکارهای جالبی را در نظر گرفته است. این کمپانی با 3 روش می تواند دمای M.2 را کاهش دهد. یکی از روش هایی که برای خنک سازی این قطعات در نظر گرفته شده است، استفاده از واتر کولینگ یا خنک کننده های مایع است.

سری TUF یکی دیگر از مادربردهای جذاب ایسوس است که این بار با ویژگی های جدیدی راهی بازار شده است. این محصولات نسبت به گذشته ساختاری کامل تر دارد و تنها در بحث جان سخت بودن آنها تاکید نشده است. نورپردازی، اورکلاک و افزایش فرکانس، ساختار، طراحی و چیپ ست کنترلی از ویژگی های بهبود یافته در این مادبردها هستند که باعث شده است در کنار جان سخت بودن سری TUF ایسوس این محصولات را تا 5 سال ضمانت کند.

(6 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.