غول مخوف MSI: مادربرد MEG X399 Creation

پس از گیگابایت، اینک نوبت به MSI رسیده است تا با ارائه برخی مشخصات مادربرد MSI MEG X399 Creation، آمادگی خود را برای نسل دوم پردازنده های Ryzen Threadripper اعلام نماید. این مادربرد هم از چیپست X399 استفاده کرده و می تواند میزبان پردازنده های 250 واتی Ryzen Threadripper باشد. MSI MEG X399 Creation در بخش تهویه و توان، به نسبت مدل های پیشین X399 تغییراتی اتفاق افتاده است. اینطور که ما متوجه شده ایم، با وجود آنکه AMD اعلام کرده است که با بروزرسانی بایوس مادربردهای X399 فعلی می توان آنها را برای استفاده از نسل دوم پردازنده های Ryzen Threadripper آماده ساخت، اما با توجه به افزایش قدرت مدارات VRM و PWM، بهتر از در صورت خرید پرچمداران آن، از مادربردهای جدید X399 مانند MEG X399 Creation استفاده نمائید.

این مادربرد دارای مدار 19 فاز رگولاتور بوده و تا 7 رابط M.2 را می توانید به این مادربرد متصل سازید. چگونه؟ تا 3 درگاه M.2 را می توان بر روی خود مادربرد نصب کرده و 4 ماژول دیگر را به کارت توسعه M.2 Xpander-Aero بسپارید. هر چند که بسیار بعید به نظر می رسد که یک کاربر هر چند حرفه ای، تا 7 ماژول SSD M.2 را بر روی یک مادربرد نصب نماید.

این مادربرد دارای 19 فاز رگولاتور است که از این نظر یک مدل قدرتمند به حساب می آید. MSI MEG X399 Creation دارای 8 درگاه SATA III بوده و 15 رابط USB 3.1 را هندل می کند. 2 تراشه LAN ساخت اینتل، شبکه گیگابیتی این مادربرد را با در نظر گرفتن الویت ترافیک، برنامه ریزی می کند. مادربردهای این شرکت در زمینه اورکلاک یک حرفه ای تمام عیار به حساب می آیند.

(5 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • رضا درودگر

    ایول MSI چه مادربرد خفنی تولید کرده است . ایسوس برای داغ نکردن مادربردش یک فن مجانی میده . دم MSI گرم

    0 پاسخ
  • :xشخصا تو دوام و طول عمر ایسوس اول دیدم،،،دو برابر بیشتره طول عمر گرافیک و مادربرداش

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.