حاضر هستید به مادربرد NZXT N7 Z390 اعتماد کنید؟

همانطور که می دانید شرکت NZXT به تازگی و از سال گذشته، به جمع تولید کنندگان مادربرد پیوسته است؛ این شرکت با معرفی تراشه Z390 و پردازنده های Intel Core I 9000، مادربرد جدید خود با نام NZXT N7 Z390 را رونمایی کرده است. و همچنان یک پوشش کربنی-فلزی، آن را احاطه کرده است. نمایشگر دیجیتالی 2 خطی به پشت و روی درگاه I/O منتقل شده است. برنامه های اختصاصی HUE 2 و CAM، وظیفه مدیریت برد را برعهده داشته و از جمله کاربردهای آنها، مدیریت حرفه ای LED RGB است.

ابزار دیجیتالی GRID+ کنترل 8 فن را از مادربرد ممکن خواهد کرد؛ پوشش هیت سینک تعبیه شده بر روی برد، افزون بر زیبایی و پنهان سازی جزئیات الکترونیکی، چیپست، درگاه های M.2 و تمامی بخش های تغذیه را خنک نگاه می دارد. این سازنده تازه وارد، سعی کرده است تا نهایت استفاده را از کارایی Intel Z390 Express ببرد؛ دو درگاه SSD M.2 و پشتیبانی از آرایش AMD CrossFireX نیز از جمله دیگر ویژگی های مادربرد NZXT N7 Z390 به شمار می روند.

این مادربرد با پشتیبانی از پروفایل Intel XMP 2.0، می تواند حافظه های رم DDR4 تا 3866 مگاهرتز را پشتیبانی نماید. مادربرد NZXT N7 Z390، دارای نکته برجسته ای به نام کنترل فراگیر بر اساس عملگرهای دیجیتالی است. به عنوان مثال در QUIETER SYSTEM سنسورهایی بر روی برد تعبیه شده است تا بر اساس نویز صوتی و دما، دور فن ها را کنترل نماید. هر چند که NZXT N7 Z390 می تواند از رقبایی مانند ECS و BIOSTAR بهتر باشد، اما بنده به شخصه همچنان برندهای مطرح مانند ASUS و MSI رو ترجیح میدم!

(6 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.