وقتی مادربرد MSI Z390I Gaming Edge AC حافظه DDR4 را به فرکانس خیره کننده OC می کند!

در گذشته و در مطالب فنی پیشین نیز بارها به این مطلب اشاره کردیم که MSI در زمینه اورکلاک با مادربردهای خود، به سطح قابل قبولی رسیده است؛ و باز هم خبر یک افتخار آفرینی دیگر با مادربردهای این کمپانی. مادربرد کوچک و فندقیه MSI Z390I Gaming Edge AC موفق به ثبت یک فرکانس بسیار بالای حافظه های DDR4 شده است.

مادربرد MSI Z390I Gaming Edge AC توسط یک اورکلاکر وابسته به این شرکت، با نام Toppc، به چالش اورکلاک DDR4 کشیده شد. این مادربرد که با چیپست Intel Z390 برای پذیرایی از پردازنده های نسل 9 اینتل طراحی شده است، موفق شد تا در بخش حافظه رم DDR4 به فرکانس 5608 مگاهرتز دست یافته و این رکورد را به نام خود به ثبت رسانده است.

مادربرد MSI Z390I Gaming Edge AC به مانند بسیاری از مادربرد های MSI Z390 دارای فناوری DDR4 Boost بوده و این رکورد به وسیله ماژول های رم شرکت Kingston به دست آمده است. MSI Z390I Gaming Edge AC یک مادربرد mini-ITX است که در بخش قطعات تحویل توان از Dr. MOS استفاده کرده و PWM/VRM آن به صورت کاملا دیجیتالی طراحی شده است.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • سلام
  منظور از این حرف
  "در گذشته و در مطالب فنی پیشین نیز بارها به این مطلب اشاره کردیم که MSI در زمینه اورکلاک با مادربردهای خود، به سطح قابل قبولی رسیده است؛"
  چیه؟ یعنی ام‌اس‌ای تو زمینه‌ی اورولاک و بقیه جیزا از رقیباش ضعیف تره؟(گیگا و ایسوس و ازراک)
  این طور بنظر نمیرسه ام اس ای برند قدیمی و حرفه‌ای هست نمیدونم کلمه قابل قبول برای چی بکار برده شده!

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.