پشتیبانی بی سر و صدای MSI از CPUهای AMD ZEN2 در مادربردها

کمپانی MSI یکی از اولین ها در زمینه ارائه بروزرسانی و آپدیت سطح بایوس به حساب می آید؛ این شرکت به تازگی و بدون سر و صدا، میکرو کدهای جدید به جهت پشتیبانی از پردازنده های نسل دوم معماری ZEN را برای مادربردهای سوکت AM4 آماده کرده است.

این شرکت در تاریخ 6 مارس سال جاری میلادی، یک بروزرسانی سطح بایوس را برای مادربردهای AM4 خود ارائه نمود که به جهت پشتیبانی از پردازنده های ارزان قیمت و جدید Athlon 220GE و Athlon 240GE بود. با این وجود پس از بروزرسانی برخی مادربردهایی که مشمول دریافت این بروزرسانی بوده اند، متوجه میکرو کدهایی خواهید شد که در AGESA COMBO-AM4 0.0.7.2 وجود دارند.

به واقع بروزرسانی AGESA COMBO-AM4 0.0.7.2 چیزی فراتر از پشتیبانی تراشه های Raven Ridge را به همراه داشته و آنها پس از دریافت این بروزرسانی، برای پشتیبانی از CPUهای ZEN2 آماده می شوند. پردازنده های ZEN2 از سری Ryzen 3000 بوده و با کد رمز Matisse راهی بازار خواهند شد. در نتیجه مادربردهای MSI AM4 که مشمول دریافت این بروزرسانی بوده اند، احتمالا همین حالا هم می توانند میزبان پردازنده های Ryzen Matisse باشند. اما در این میان این سوال پیش می آید که زمان زیادی به معرفی CPUهای Ryzen Matisse باقی نمانده است؟

آپدیت بایوس مادربردهای MSI

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.