بیانیه رسمی MSI در مورد حواشی عدم پشتیبانی از CPUهای جدید AMD

چندی پیش برخی از وب سایت های خارجی پیگیر پشتیبانی مادربردهای فعلی MSI AM4 300 از CPUهای ZEN2 شده و طی ایمیلی که یک کاربر به شرکت MSI در آلمان ارسال کرده بود، با پاسخ عدم پشتیبانی روبرو شده بود. به گفته ی وب سایت های فوق و دست کم یک کاربری که در مورد مادربرد MSI X370 XPOWER GAMING TITANIUM پرسشی را مطرح کرده بود، مادربردهای فعلی MSI با چیپست های سری 300 امکان پشتیبانی از CPUهای Ryzen 3000 را پیدا نخواهند کرد.

پس از آن خبری از واکنش AMD نبوده اما حال MSI وارد عمل شده و در روز گذشته، به طور رسمی بیانیه ای را صادر کرده است که این بیانیه برای وب سایت سخت افزار نیز ارسال شده است. بیانیه فوق از سوی شرکت MSI تائید می کند که اخبار پیشین و پاسخی که از سوی نماینده این کمپانی در آلمان داده شده است، یک اشتباه فنی بوده است.

کمپانی MSI در ادامه افزوده است: ضمن تکذیب خبر قبلی اعلام می داریم که در حال بررسی مادربردهای سری 300 خود به دنبال سازگاری بیشتر با پردازنده های نسل بعدی AMD Ryzen هستیم. قصد ما ارائه حداکثر سازگاری با مدل های جدید سوکت AM4 بوده و این پشتیبانی از طریق یک بروزرسانی سطح بایوس، ارائه خواهد شد. در ادامه شاهد لیست مادربردهایی خواهید بود که از CPUهای Ryzen 3000 پشتیبانی خواهند کرد. انتظار می رود نسخه های این BIOS در ماه مه امسال منتشر شوند.

لیست مادربردهای MSI AM4

(6 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • علی رضا

  AMD > intel

  0 پاسخ
 • فسیل

  AMD که مثل اینتل دزد و حقه باز و نامرد نیس...
  :emoji5:smiley2:emoji5

  0 پاسخ
 • فعلا بخاطر کمبود چیپ اینتل این شرکت های مادربرد اند دنبال AMD میرن. چاره ای ندارند.

  0 پاسخ
 • من تو اشتباه فنی شون موندم =))=))=))

  0 پاسخ
 • محمد

  برای خبر تایید نشده تیتر زدید amd به قولش عمل نکرد در حالی که اگر هم خبر قبلی صحت داشت به amd مربوط نمی شد
  بهتره تیتر بزنید amd پای قولش هست ولی بعیده از شما

  0 پاسخ
 • unknown

  در پاسخ به: محمد

  :-bd

  0 پاسخ
 • MSI گند زد خودشم جمع کرد:-)):-)):-)):-)):-))

  0 پاسخ
 • یاسینی علی

  در پاسخ به: پژمان

  دقیقا همانطور که ایسوس گند زده به جای درایور و نرم افزار از طریق برنامه ایسوس اپدیت ویروس روی کامپیوتر کاربران دانلود میشد .

  0 پاسخ
 • آقای آریایی AMD بزرگتر از این حرفاست که حرفشو زیر پا بزاره B-)B-)B-)B-)B-)خواهشا الکی جو ندید نمیتونین موجب فروش بیشتر پردازنده های اینتل بشین=));)

  1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.