ایسوس مادربرد ROG Rampage VI Extreme Encore را معرفی کرد

ایسوس امروز مادربردی از سری Republic of Gamers یعنی Rampage VI Extreme Encore را با سکوت LGA2066 معرفی کرد. این بُرد جایگزین مدل اصلی Rampage VI Extreme خواهد بود اما پایین‌تر از Extreme Omega قرار می‌گیرد.

همچنان شاهد EATX PCB در این مدل هستیم اما کمی تغییرات در آن رخ داده. قابلیت‌هایی مانند پورت U.2 حذف شده‌اند اما برخی گزینه‌های ارتباطی به روز رسانی‌های بزرگی را دریافت کرده‌اند. برای شروع Rampage VI Extreme Encore از یک پورت 20Gbps USB 3.2 Gen 2x2 استفاده می‌کند که در واقع سیم کشی دو پورت را ترکیب کرده تا یک پورت با چنین مشخصاتی بدست آید. گزینه‌های شبکه با سیم بدون تغییر باقی مانده‌اند، یک درگاه 10GbE که توسط کنترلر Aquantia اداره می‌شود و یک 1GbE که زیر نظر Intel i219-V فعالیت می‌کند.

ایسوس مادربرد ROG Rampage VI Extreme Encore را معرفی کرد

ایسوس همچنین مدار VRM را نسبت به مدل اریجینال تغییر داده. Rampage VI Extreme Encore از یک مدار 16 فازی Infineon TDA21472 استفاده می‌کند و یک هیت سینک-فن بزرگ در نظر گرفته که حتی در نمونه Extreme Omega نیز یافت نمی‌شود. مدار VRM حافظه یک نمونه 4 فازی (2+2) است. اسلات‌های گسترش دهنده هم کمی قابل استفاده‌تر شده‌اند، با یک x16، فاصله، x4، x16، فاصله x16 در مقایسه با x16، فاصله دو برابر، x16، x4، x16 حاضر در Extreme Omega. مدل جدید Rampage VI Extreme Encore از آخرین طراحی ROG بهره برده که حتی نورپردازی ARGB بیشتری را در آن شاهد هستیم. باقی مشخصات این مادربرد به مانند Extreme Omega است. انتظار می‌رود Rampage VI Extreme Encore با قیمت 649.99 دلار عرضه شود.

(0 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • اگه یروزی طرفدار اینتل بودم میخرمش
    اما مادربردای x570 با پورتای بیشتر ازین مادربرد ارزون ترن
    مدل قبلیه این ۹ میلیونو خورده ایی قیمت داره
    Msi X570 creation 500$ با ۱۱ تا usb اگه اشتباه نکنم

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.