اولین مادربردهای ازراک با چیپست TRX40 برای رایزن تریدریپر 3000 معرفی شدند

بعد از مدت ها انتظار بالاخره کمپانی AMD در رویدادی از پردازنده های قدرتمند سری تریدریپر 3000 رونمایی کرد و همان طور که انتظار میرفت سازندگان مادربردها خیلی سریع بعد از این رویداد مادربردهای سازگار با این پردازنده ها رونمایی کردند.

ازراک نیز به عنوان یک سازنده اصلی و معتبر مادربرد دو مدل با چیپست TRX40 را برای نسل جدید پردازنده های تریدریپر رونمایی کرده است که TRX40 Creator و TRX40 Taichi نام دارند. مادربرد TRX40 Creator ازراک مجهز به 3 اسلات M.2 می باشد در حالی که TRX40 Taichi از دو عدد اسلات M.2 برخوردار است. اما مدل Taichi دارای یک اسلات PCIe x16 برای کارت آداپتور M.2 نیز می باشد.

هر دو مادربرد از پورت های USB-C با پهنای باند 20 گیگابیت بر ثانیه و آداپتور وای فای 6 اینتل هستند اما مدل Creator به پورت شبکه دوگانه گیگابیتی نیز برای رسیدن به پهنای باند 10 گیگابیت مجهز است در حالی که نهایت پهنای باند اتصال به شبکه در مدل تایچی 2.5 گیگابیت بر ثانیه است. هر دو مادربرد TRX40 ازراک دارای فازهای تغذیه 90A Dr.Mos هستند. هر چند تعداد فازها در مدل تایپی 16 واحد است در حالی که این تعداد در مدل Creator به هشت عدد محدود شده است. ازراک هنوز قیمت این مادربردها را اعلام نکرده اما همزمان با پردازنده های رایزن تریدریپر 3000 روانه بازار خواهند شد.

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.