بررسی کیس گرین Z2+ Hero

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز در سال ۱۳۹۵ با تغییر روند طراحی و معرفی نسل جدیدی از محصولات، به رشد قابل توجهی در بازار دست یافته است. خانواده کیس های سری Z به عنوان جدیدترین محصولات برند GREEN در حال حاضر شامل سه مدل کیس Z4-Astiak، Z2-Honor و Z2+ Hero می شود. هم اکنون می توانید بررسی کیس زیبا و دوست داشتنی Z2+ Hero را در وب سایت سخت افزار مشاهده کنید.

جعبه و بسته بندی

بسته بندی کیس Z2+ Hero ساده اما کاربردی است و مشخصات قابل توجهی در خصوص قطعات قابل نصب روی بسته بندی درج شده است. پس از باز کردن کیس و درب‌آن با دو بسته بندی شامل پیچ های مورد نیاز برای نصب قطعات مختلف شامل پاور، مادربورد و تجهیزات جانبی روبرو می شوید. همچنین بست های کمربندی در ابعاد مختلف برای مدیریت کابل کشی در نظر گرفته شده که بسیار کاربردی خواهند بود.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

در هر دو سمت درب شفاف کیس یک روکش نایلونی چسبانده شده تا از آسیب های احتمالی حین بسته بندی و حمل و نقل جلوگیری شود. دو عدد محافظ یونولیتی برای ثابت نگاه داشتن کیس درون جعبه و همچنین جلوگیری از بروز آسیب در مقابل صدمات احتمالی ناشی از حمل و نقل در نظر گرفته شده تا ریسک آسیب پذیری به حداقل برسد. در نهایت کیس درون یک پوشش نایلونی قرار می گیرد و سپس عمیلات بسته بندی به پایان می رسد.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

تمامی تجهیزات مورد نیاز و همچنین دفترچه راهنما درون کیس قرار می گیرند و پس از باز کردن جعبه باید درب کیس را باز کنید تا به این تجهیزات دسترسی پیدا کنید. با به کارگیری سیستم جدید حمل و نقل و انبار کیس ها در کارخانه گرین، وزن کمتری روی جعبه های قرار گرفته در قسمت زیرین قرار می گیرد و این روش برای اولین بار توسط شرکت سیاره سبز در ایران اجرایی شده است.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

در روش جدید چیدمان کیس در انبار، فشار وارده به جعبه های زیرین از 50 کیلوگرم در روش قدیمی به 25 کیلو گرم کاهش می یابد. ارتفاع 2 متر در روش جدید برای قرار دادن 20 عدد جعبه روی یکدیگر نظر گرفته شده که در مقایسه با تعداد مشابه در روش قدیمی، فشار وارده به نصف کاهش یافته است.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

همچنین علائم هشدار دهنده در خصوص نحوه حمل و نگهداری کیس درون انبار و حین جابجایی روی بسته بندی درج شده تا کارکنان کارخانه، مسئولین حمل و نقل، نمایندگان و در نهایت کاربران با رعایت این اصول، کمترین میزان ریسک در حمل و نقل را تجربه کنند.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

با توجه به محدوده قیمت کیس جدید گرین نباید انتظار طراحی خاص و متفاوت در بخش جعبه و بسته بندی داشته باشیم، اما با این حال کیفیت بسته بندی و اطلاعات درج شده روی آن مناسب ارزیابی می شود.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

طراحی

اصول طراحی در کیس های سری Z بر پایه سادگی است و از خطوط مورب، انحنا با زوایای تند و شکستگی در خطوط بدنه جلوگیری شده تا در نهایت به یک قالب ساده اما شکیل ختم شود. در پنل جلوی کیس، محفظه توری شکل برای ورود هوا به سمت دو عدد فن ۱۲ سانتی متری، دو عدد محفظه نصب درایو های ۵.۲۵ اینچی و دو پایه با ارتفاع به نسبت بلند در کف مشاهده می شود.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

در قسمت سقف کیس نیز با جکهای صوتی، پورت های USB 3.0 و USB 2.0، فن کنترلر برای مدیریت سرعت چرخش فن ها، کلید ریست و پاور و در نهایت محفظه نصب دو عدد فن ۱۲۰ میلی متری مواجه می شوید.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

شرکت گرین برای پورت های USB 2.0/3.0 چهار درپوش پلاستیکی در نظر گرفته تا در صورت عدم استفاده از پورت ها، درپوش های مخصوص را برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و همچنین عدم دسترسی به آنها از سوی افراد حاضر در اداره یا محل کار به همراه سایر تجهیزات کیس ارائه می دهد.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

درب کناری کیس توسط پنل شفاف که در اصطلاح به آن شیشه ای گفته می شود، پوشانده شده و هیچ محلی برای نصب فن در این قسمت وجود ندارد تا شاهد یک طراحی کامل و یک دست باشیم.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

پنل پشت کیس دربر گیرنده ۷ اسلات توسعه و یک محفظه نصب فن ۱۲۰ میلی متری است. در مجموع ۵ محفظه برای نصب روی کیس Z2+ وجود دارد که شرکت گرین در تمامی این بخش ها به نصب فن های ۱۲۰ میلی متری مجهز به ۱۵ دیود نوری سفید (سفید یخی) رنگ پرداخته است.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

تمامی فن ها به فن کنترلر متصل هستند و با اتصال کانکتور ۴ پین مولکس به پاور قادر به کنترلر سرعت چرخش آنها از طریق ولوم های در نظر گرفته شده روی سقف کیس خواهید بود.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

سرعت چرخش فن ها 1200 دور در دقیقه است و با توجه به کانکتور 3 پین، امکان کنترل فقط توسط کنترلر و به صورت دستی امکان پذیر است. نویز فن ها در حداکثر سرعت چرخش در حدود 22 دسی بل از سوی شرکت سازنده اعلام شده است که مقدار مناسبی به شمار می رود. برای نصب پاور و تجهیزات ذخیره سازی، محفظه ای مجزا در نظر گرفته شده تا این قطعات از دید کاربران دور باشند.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

به این شکل نظم و ترتیب بهتری برای مدیریت کابل کشی به وجود خواهد آمد، به خصوص اگر تعداد تجهیزات ذخیره سازی شما زیاد باشد یا اینکه به دلیل استفاده از تجهیزات متعددی مانند کارت گرافیک به اتصال کابل های متعدد نیازمند باشید.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

در این صورت تمامی کابل ها و کانکتور ها در محفظه پشت کیس قرار می گیرند و با عبور آنها از شیارهای مخصوص مدیریت کابل کشی، یک اسمبل زیبا و حرفه ای را تجربه خواهید کرد.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

دو عدد فیلتر مگنتی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل کیس در نظر گرفته شده که در سقف و محل نصب پاور قرار گرفتند.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

این دو فیلتر به دلیل ساختار آهن ربایی به سادگی قابل جداسازی و شست و شو هستند.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

پشتیبانی قطعات

با توجه به قرار گیری پاور و تجهیزات ذخیره سازی در یک محفظه مخصوص، فضای قابل توجهی درون کیس فراهم آمده تا قطعات حرفه ای مانند مادربوردهای استاندارد CEB یا کارت های گرافیک به طول ۳۹۰ میلی متر را به راحتی درون Z2+ Hero نصب کنید. با توجه به تعداد اسلات های توسعه پنل پشت کیس، امکان نصب سه عدد کارت گرافیک مجهز به خنک کننده دو اسلاتی وجود دارد.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

هر چند این تعداد به فاصله اسلات های PCI نصب شده روی مادربورد نیز مرتبط است. دو عدد درایو ۵.۲۵ اینچی و ۵ عدد درایو ذخیره سازی ۲.۵ اینچی شامل هارد دیسک های نوت بوکی و SSD در کنار سه محفظه نصب هارد دیسک های ۳.۵ اینچی،‌مجموعه کاملی برای کاربران حرفه ای فراهم می سازد.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

یکی از براکت های نصب هارد دیسک ۳.۵ اینچی روی محفظه نصب پاور و تجهیزات ذخیره سازی تعبیه شده که با جداسازی آن می توانید به سادگی هارد دیسک سوم را نصب کنید.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

با توجه به اسکلت معکوس و نصب پاور در پایین کیس، فضای موجود در این بخش برای نصب پاور با طول ۲۳۵ میلی متری مناسب است و به این صورت می توانید تمامی پاور های موجود در بازار را درون کیس Z2+ Hero نصب کنید.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

در پنل جلو و سقف کیس قادر به نصب واترکولر خواهید بود و برای این منظور باید فن های کیس را جدا کنید. در پنل جلوی کیس، فضای مورد نیاز برای نصب واترکولر های ۲۴۰ و ۲۸۰ میلی متری تعبیه شده که این فضا در سقف کیس برای واترکولر های مجهر به رادیاتور ۱۲۰ و ۲۴۰ میلی متری مناسب است. برای نصب واترکولر در پنل جلو باید پنل را از کیس جدا کرده و سپس رادیاتور را به بدنه پیچ کنید و در نهایت پنل جلو را مجدد روی کیس نصب کنید.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

باید توجه کنید که پیش از انجام مراحل عنوان شده، باید فن های واترکولر را روی آن نصب کنید. در صورتی که قصد استفاده از ایرکولر روی کیس Z2+ Hero دارید، خنک کننده هایی با ارتفاع ۱۶۰ میلی متر به سادگی درون این کیس قابل نصب خواهند بود.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

برای بررسی این موضوع از خنک کننده ترمال رایت Macho LeGrand RT برای پردازنده سیستم تست بهره گرفتیم که پس از نصب ایرکولر روی مادربورد و قرار دادن آن درون کیس، مشکلی برای بستن درب کناری مشاهده نشد.

 

 

نوع اسکلت

اسکلت معکوس

مادربورد در بالا و پاور در پایین

ابعاد

۵۰۵×۲۰۰×۴۸۰ میلی متر

۲۰ میلی فضای مدیریت کابل کشی

ابعاد مادربورد قابل نصب

۱۲ اینچ×۱۰.۵ اینچ

SSI CEB

ارتفاع کارت گرافیک قابل نصب

حداکثر ۳۹۰ میلی متر

ارتفاع خنک کننده پردازنده قابل نصب

حداکثر ۱۶۰ میلی متر

خنک کننده

۵ عدد فن ۱۲۰ میلی متری مجهز به ۱۵ دیود نوری سفید رنگ (سفید یخی)

محفظه ۲.۵ اینچی

۵ عدد

محفظه ۳.۵ اینچی

۳ عدد

محفظه ۵.۲۵ اینچی

۲ عدد

فضای نصب واترکولر

۱۲۰ میلی متری در پنل پشت

۱۲۰ یا ۲۴۰ میلی متری روی سقف

۲۴۰ یا ۲۸۰ میلی متر در پنل جلو

پورت ها

دو عدد USB 3.0/ دو عدد USB 2.0 و جک های صوتی

 

اسمبل

با توجه به فضای موجود در کیس Z2+ Hero  به آسانی می توانید یک کامپیوتر شخصی حرفه ای برای کاربرد های متفاوت را اسمبل کنید.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

نصب قطعات شامل مادربورد، خنک کننده پردازنده،‌کارت گرافیک و تجهیزات ذخیره سازی با توجه به فضای قابل قبول درون Z2+ به آسانی و در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

کیفیت بسیار مناسب بدنه با آلیاژ SECC و ضخامت 0.7 میلی متر حس اطمینان خوبی به شما منتقل می کند تا قطعات سنگین وزنی مانند کارت های گرافیک و خنک کننده های حرفه ای را درون کیس نصب کنید.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

به کارگیری آلیاژ SECC با ضخامت 0.7 میلی متر سبب گردیده تا وزن کیس Z2+ Hero به ۶۵۵۰ گرم برسد. فضای موجود درون کیس به شما اجازه می دهد تا به سادگی مادربورد های استاندارد CEB را نصب کنید.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

با در نظر گرفتن دو لاین حفره های مدیریت کابل کشی، حتی در صورت استفاده از مادربورد های CEB نیز امکان بهره مندی از Cable Management وجود دارد. فضای پشت سینی مادربورد برای مدیریت کابل کشی تا حدودی مناسب است و در صورتی که از یک کارت گرافیک یا پاور ماژولار با کابل های تخت استفاده کنید، با هیچ مشکلی  در این بخش مواجه نمی شوید.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

برای نصب دو عدد هارد دیسک در فضای مخصوص که در کنار محفظه پاور در نظر گرفته شده، به ابزار نیازی ندارید و این مورد نکته مثبتی برای افرادیست که به جابجایی هارد دیسک یا تعویض آنها علاقه وافری دارند.

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

دو عدد SSD در معرض دید مستقیم شما نصب می شوند و یک عدد نیز در سینی پشت مادربورد که به صورت محفظه مخفی تعبیه شده، قابل نصب خواهند بود. در صورتی که ایرکولر برای سیستم خود خریداری کرده اید، بهتر است کابل 4 یا 8 پین تامین توان پردازنده را پیش از نصب مادربورد به آن متصل کنید.

 

سیستم تست:

برای بررسی محصول مورد نظر از سیستمی با مشخصات زیر بهره گرفتیم.

 

پردازنده مرکزی: پردازنده چهار هسته ای قدرتمند Intel Core i7-6700K با در اختیار داشتن ۸ رشته پردازشی و ۸ مگابایت حافظه نهان، یکی از قدرتمندترین پردازنده های اینتل برای کامپیوتر های دسکتاپ به شمار می رود. فرکانس پایه پردازنده برابر با ۴ گیگاهرتز است که در صورت فعال سازی فناوری توربو بوست به ۴.۴ گیگاهرتز اورکلاک خواهد شد.

مادربورد: مادربورد GIGABYTE Z170X-UD5 یکی از گزینه های بسیار مناسب گیگابایت برای کاربرد های مختلف در سوکت ۱۱۵۱ اینتل به شمار می رود و قابلیت پشتیبانی از انواع پردازنده های این سوکت با توجه به مدار تغذیه مناسب وجود دارد. چهار اسلات حافظه رم DDR4، سه اسلات PCI 3.0، پورت های ساتا اکسپرس، کانکتور M.2 از امکانات اصلی و جانبی مادربورد Z170X-UD5 به شمار می روند.

حافظه رم: دو ماژول چهار گیگابایتی DRR4 با فرکانس ۲۴۰۰ مگاهرتز برای یک سیستم تست، گزینه های مناسبی هستند. هیت سینک آلومینیومی در دو سمت ماژول ها وظیفه خنک سازی و کنترل حرارت چیپ ست های حافظه DDR4 را بر عهده دارند.

کارت گرافیک: وظیفه پردازش های گرافیکی سیستم تست بر عهده یک عدد کارت گرافیک GIGABYTE GTX 780 WF3X OC قرار دارد. پردازنده گرافیکی با معماری Kepler و فناوری ساخت ۲۸ نانومتری و حضور ۳ گیگابایت حافظه گرافیکی GDDR5 عملکرد مناسبی از خود ارائه می دهد.

پاور: تامین توان مورد نیاز قطعات سیستم تست  بر عهده پاور GREEN GP1050B-OC+قرار دارد که با استاندارد 80 Plus Platinum راندمان بالای ۹۴ درصد ارائه می دهد. وجود مدار های محافظتی مختلف و مطابق با استاندارد های روز جهان در کنار مدیریت کابل کشی فول ماژولار از امکانات کلیدی پاور ۱۰۵۰ وات سری OC+ گرین به شمار می رود.

کیس: هیچ گزینه ای بهتر و کارآمد تر از OC Station برند گرین برای اسمبل قطعات یک سیستم تست در بازار داخلی وجود ندارد. یک کیس با ساختار و طراحی بسیار ساده و کاربردی که سرعت  نصب و جداسازی قطعات سیستم را به شدت افزایش می دهد. از سوی دیگر محدودیت فضا برای نصب خنک کننده پردازنده و کارت گرافیک روی کیس OC Station معنایی ندارد و می توانید بدون مشکل از حرفه ای ترین ایرکولر، واترکولر و کارت های گرافیک روی سیستم تست بهره مند شوید.

ذخیره سازی: یک عدد درایو سالید Samsung 850 EVO با ظرفیت ۲۵۰ گیگابایت برای نصب سیستم عامل ویندوز ۱۰، بنچمارک ها و نرم افزار های کاربردی و یک عدد هارد دیسک WD Caviar Blue با ظرفیت ۱ ترابایت برای آرشیو اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

رقبا:

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

Raidmax Viper II: یک کیس گیمینگ که از نظر پشتیبانی از قطعات حرفه ای، فضای داخلی و همچنین مدیریت کابل کشی در سطح پایین تری نسبت به Z2+ Hero قرار می گیرد. با این وجود قیمت کیس Viper II با کیس جدید گرین برابر است!

 

بررسی کیس گرین Z2+ Hero

 

Deep Cool Kendomen: کیس 185 هزار تومانی دیپ کول با وجود ابعاد مناسب، اما همچنان در مقابل فضای داخلی کیس جدید گرین حرفی برای گفتن ندارد و اسمبل در Z2+ Hero بسیار آسان تر و لذت بخش تر انجام می شود.

9.59.5راندمان9.5امکانات9طراحی10ارزش

جمع‌بندی

مزایا:
قیمت و کیفیت بسیار مناسب، سیستم خنک کننده کارآمد با دیود های نوری، فیلتر های مگنتی با قابلیت شست و شو، فضای داخلی بسیار عالی برای نصب قطعات حرفه ای، امکان مدیریت کابل کشی در سطح مناسب، فن کنترلر با ساختار ساده و کاربردی
معایب:
کیفیت کابل فن ها می توانست بهتر باشد
امتیاز:
9.59.5راندمان9.5امکانات9طراحی10ارزش
پیشنهاد سخت‌افزار:
یک کیس گیمینگ جدید از گرین با طراحی و امکانات بی نظیر که در حال حاضر با ایده آل ترین قیمت ممکن در دسترس کاربران قرار دارد. به طور حتم با مقایسه رقبا به این نکته خواهید رسید که در محدوده قیمت 180 هزار تومان، هیچ رقیبی برای Z2+ Hero وجود ندارد.
(6 رای‌ها)
 • cr7

  ممکنه مدل خنک کننده این پردازنده رو بگین؟

  0 پاسخ
 • سلام دوست عزیز
  این مدل در بازار نیست

  0 پاسخ
 • کاوه

  والا این مدل و و حتی مدل پلاسش و حتی مدل z4 استیاگ یه مشکل اساسی دارن و اونم عدم داشتن ارتفاع مناسب برای نصب درایو ssd هست یعنی اگه این قطعه رو روی سینی نصب کنین اونوقت نمی‌تونین کابل برق و دیتا ساتا رو بهش وصل کنین

  0 پاسخ
 • محمد

  باسلام

  خواهشا این کیس را با کیس Z4 مقایسه کنید و تفاوتهاش را بگید. یا اگه کسی از دوستان میدونه بگه.
  ضمنا دوستانی که این کیس را دارند موقع فشار دادن دکمه ریست اذیت نمیشن؟ چون دکمه را خیلی ریز طراحی کردند. چون توی کیس قدیمی magnum از شرکت گرین دقیقا همین مشکل وجود داره. و برای فشار دادن دکمه ریست باید از نوک یه خودکار یا مداد استفاده کنید! آیا در این کیس هم همین مشکل وجود داره؟ با تشکر

  0 پاسخ
 • بهنام

  سلام
  من این کیس رو دارم منتهی روز اول با 2 دکمه بالاش فقط فن های جلو و بالا تغییر سرعت میدادن اما الان فن پشت هم با فن بالای تغییر میکنه در صورتی که قبلا ثابت بود و تغییر نمیکرد ؟ !!
  الان درست شده یا قبلا درست بود یعنی باید 5 تا فن ها سرعتشون تغییر کنن ؟

  1 پاسخ
 • سلام دوست عزیز

  ایا تغییری در کانکتورهای فن داده اید یا خیر؟ به طور کلی این امکان وجود دارد و مشکلی از کیس شما نیست الان شما می خواهید که تغییری در سرعت فن پشتی صورت نگیرد. لطفا در کامنت جدید پاسخ دهید.

  0 پاسخ
 • رضا

  این دکمه ریستش کجاس؟:emoji8

  0 پاسخ
 • AliReza

  سلام کیس واقعا فوق العاده ای هستش ولی ی بدی داره ک واقعا ضد حال زد بهم.اونم اینه ک پشت کیس ک محل تجمع کابل های پاور هستش خیلی کمه!!من اسمبل ک کردم و کابل های اضافه رو پشت کیس(پشت مادربرد) گذاشتم.و در پشتی کیس بسته نشد!!ب سختی و ب زور بستم
  همین ی مشکل رو من دیدم وگرنه فوق العاده کیس مقرون ب صرفه و زیباییه

  0 پاسخ
 • سید مهدی نیا

  کیس دیپ کول تسراکت بی اف Deep Cool TESSERACT BF هم ارزان تر هم به نظر من بهتره
  به نظر من این مقاله نوعی تبلیغ برای محصولات گرین می باشد. بد نیست کیس مورد نظر را هم در زمینه رقبا می آوردید.
  با تشکر

  0 پاسخ
 • مسعود

  سلام خدمت دوستان عزیز.
  سوالی داشتم.
  بین این کیس و کیس x5 fusion کدومش بهتره؟؟؟؟(از نظر کولینگ و.....)خیلی حرفه ای کار نمیکنم که چندتا واتر کولینگ بذارم

  دوستانی که تجربه کار با هر دو کیس رو داشتن راهنمایی کنن .ممنون

  0 پاسخ
 • ممنون بررسی خوبی بود

  0 پاسخ
 • علیرضا

  من این کیسو 3 روز پیش گرفتم البته به قیمت 190 تومن.برا نصب قطعات مشکلی نداشتم اما بنظرم کیفیت کار یکم پایینه از یه کیس 190 هزار تومنی انتظار نداشتم موقع فشار دادن کلید ریستش داخل گیر کنه و مجبور بشی برا دراوردنش تلاش کنی اونم همون اولین ساعت استفاده

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: علیرضا

  سلام شما که دارید استفاده می کنید اون فیلترها توانی این رو دارد که به خوبی جلوی گرد وخاک رو بگیرد

  0 پاسخ
 • سلام خیلی عالی بود
  یک سوال دارم عدد
  480*200*505
  480 ارتفاع است یا طول ممنون یک نفر راهنمایی کند

  0 پاسخ
 • سلام دوست عزیز

  480 میلی متر طول
  505 میلی متر ارتفاع
  200 میلی متر پهنا
  20 میلی متر هم فضای پشت کیس برای مدیریت کابل کشی

  0 پاسخ
 • ممنون

  0 پاسخ
 • انصافا نسبت به قیمتش مفته:-bdولی من Kendomen رو بیشتر قبول دارم=smile

  0 پاسخ
 • یه سوال
  من الان هیت سینک evo 112 مولرمستر نصب کردم! حس میکنم 400 گرم زیاده!!!
  من قاب پشتی و به اصطلاح نگه دارنده هیت سینک و نصب کردم. بنظرتون به مادربرد فشار میاره؟ ممکنه دفورمگی ایجاد کنه؟ 6 ماهی هست وصله!

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: امین

  اتفاقا این هیت سینک خیلی خوبه، نگران نباش مشکلی پیش نمیاد

  0 پاسخ
 • 12345

  این کیس کپی کیس AERO COOL 800 BLACK هست! فقط پنل جلوش روی سقف رفته!!!

  0 پاسخ
 • mahdi

  در پاسخ به: 12345

  شبیه کیس ایروکول 800 هست ولی یادمه اون مدل ایروکول با دوتا فن معمولی 280 هزارتومن بود ولی این مدل گرین با 5 تا فن خوشگل حدود 180 هزار تومنه!!!!
  انصافا که قیمتش مناسبه

  0 پاسخ
 • 12345

  در پاسخ به: mahdi

  از لحاظ قیمت بله گرین مناسب تره

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.