نسخه پلاس از پاورهای EVGA SuperNOVA G1 حرفه ای تر از حرفه ای

پاورهای EVGA SuperNOVA G1 یکی از برترین محصولات بازار در این حوزه شناخته شده و تا کنون از فروش بالایی برخوردار بوده اند؛ با این وجود در طول سالهای معرفی و تولید آنها، EVGA تغییرات چندانی را در آنها اعمال نکرده است. حال زمان معرفی سری جدید پاورهای SuperNOVA G1 با نام G1+ یا نسخه پلاس رسیده است. EVGA سری جدید G1+ را با استاندارد 80 Plus Gold معرفی کرده و این سری در توان های 650 وات، 750 وات، 850 وات و 1000 وات معرفی شده اند.

از جمله مشخصه و تغییرات این سری به نسبت مدل های ساده می توان به دو ماژول DC به DC به منظور ارائه جریان با کیفیت در توان های سوئیچینگ، وارانتی 10 ساله و استفاده از فن های جدید اشاره کرد. با توجه به ورود مادربرد های کوچک و کیس هایی که عموما در ابعاد کوچکتری هستند، (mini-ATX-ITX) در نتیجه ابعاد پاورها نیز رو به کاهش است. SuperNOVA G1 ها در نسخه پلاس دارای ابعاد 10 الی 20 میلی متر کوتاه تر به نسبت سری پیشین هستند.

به دلیل استفاده از فن های جدید، نویز صوتی تا 22% کاهش یافته است و جریان 12 ولت توسط تک ریل قوی و پایدار خارج می گردد. کارایی 90% و جریان ثابت 12 ولت، همگی به لطف استفاده از خازن های 100% ژاپنی میسر شده اند. نویز صوتی سری G1+ به حداکثر 24 دسی بل رسیده و این در حالی است که در سری SuperNOVA G1 این مقدار به 30 دسی بل می رسید.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.